“Nie polecam”

Enoteka Warszawska
Zarezerwuj stolik
czw., 17.10
20:00
Nr 5 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska, Polska, Zdrowa, Winiarnia
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje
Opis: Enoteka Polska znajduje się w wyjątkowym miejscu na Starym Mieście - przy samym Rynku Nowego Miasta. Enoteka jest atrakcyjnym połączeniem restauracji, winiarni i sklepu z winami. Nasz elegancki wystrój sprawia, że jesteśmy doskonałym miejscem na organizację imprez rodzinnych, kolacji biznesowych a także romantycznych randek. Nasi goście mogą przez okna podziwiać wspaniały widok na Rynek Nowego Miasta. Mamy również nastrojowy ogródek letni położony na samym Rynku Nowego Miasta.
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zostałem tam zaproszony na biznesową kolację. Jestem synem myśliwego, więc z całą odpowiedzialnością powiem, że bigos myśliwski to jakiś żart. Na drugie zamówiłem steka medium, A otrzymałem rare.

1  Dziękujemy, 410krystianp
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Maps766077, Kierownik, Enoteka WarszawskaOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Szanowny Panie,
Dziękujemy za wizytę w jednej z najwyżej notowanych restauracji w Warszawie. Wysoki standard obsługi, który jest podkreślany w innych opiniach, zobowiązuje kelnerów do upewnienia się, że Goście są zadowoleni z posiłku. Dania, które Pan wymienił są zawsze chwalone jako idealne, tym bardziej nam przykro, że nie mieliśmy szansy zareagować od razu. Steka rare zawsze można dosmażyć do poziomu medium. Zachęcamy do dzielenia się z obsługą swoimi uwagami od razu, na miejscu. Zapewniam, że reakcja byłaby natychmiastowa, bo, w Enotece Warszawskiej, największą satysfakcję mamy z zadowolenia naszych Gości.

Z poważaniem i serdecznymi pozdrowieniami
ekipa Enoteki Warszawskiej

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dziś mieliśmy z żoną przyjemność zjeść obiad w tej restauracji. Jedzenie przepyszne !! Polecam gorąco stek. Obsługiwał Nas Pan Jerzy, który jest najlepszym kelnerem jakiego do tej pory spotkaliśmy ! Pozdrawiamy i na pewno wrócimy :)

Dziękujemy, Łukasz W
Zrecenzowano 2 września 2019

Super pyszne i ładnie wyglądające danie - mniam :)
Mila, kulturalna, spawna obsługa! Fantastyczni kelnerzy! Jerzy polecił danie, które zjadłam z wielkim zadowoleniem :)
Dziękuję bardzo

Dziękujemy, Oksana20111
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy miły wieczór przy winie. Żurek i krem borowikowy godne polecenia. Dużym atutem jest profesjonalna obsługa kelnerska. Pan Jerzy, choć bez wątpienia na ostatnich nogach po całym dniu pracy w upalny dzień, był cierpliwy, sympatyczny, kompetentny i dowcipny. Polecam Enotekę.

Dziękujemy, ElzbietaB_13
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Doskonałe miejsce, klimat, wino i obsługa. Pani Dominika która mnie obsługiwała nie była nachalna ale bacznie czuwała nad moim komfortem i w idealnym momencie pytała czy podać następny kieliszek lub czy czegoś nie potrzebuję. Z tarasu jest idealny widok na klimatyczny Rynek Nowego Miasta. Nic dodać, nic ująć.

Dziękujemy, Daniel S

Enoteka Warszawska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Enoteka Warszawska? Podziel się wrażeniami!