“Smaczne jedzenie i przesympatyczny kelner - Jerzy”
Enoteka Warszawska — recenzja

Enoteka Warszawska
Zarezerwuj stolik
pon., 21.10
20:00
Nr 4 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska, Polska, Zdrowa, Winiarnia
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Opis: Enoteka Polska znajduje się w wyjątkowym miejscu na Starym Mieście - przy samym Rynku Nowego Miasta. Enoteka jest atrakcyjnym połączeniem restauracji, winiarni i sklepu z winami. Nasz elegancki wystrój sprawia, że jesteśmy doskonałym miejscem na organizację imprez rodzinnych, kolacji biznesowych a także romantycznych randek. Nasi goście mogą przez okna podziwiać wspaniały widok na Rynek Nowego Miasta. Mamy również nastrojowy ogródek letni położony na samym Rynku Nowego Miasta.
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy miły wieczór przy winie. Żurek i krem borowikowy godne polecenia. Dużym atutem jest profesjonalna obsługa kelnerska. Pan Jerzy, choć bez wątpienia na ostatnich nogach po całym dniu pracy w upalny dzień, był cierpliwy, sympatyczny, kompetentny i dowcipny. Polecam Enotekę.

Dziękujemy, ElzbietaB_13

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Doskonałe miejsce, klimat, wino i obsługa. Pani Dominika która mnie obsługiwała nie była nachalna ale bacznie czuwała nad moim komfortem i w idealnym momencie pytała czy podać następny kieliszek lub czy czegoś nie potrzebuję. Z tarasu jest idealny widok na klimatyczny Rynek Nowego Miasta. Nic dodać, nic ująć.

Dziękujemy, Daniel S
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Enoteka to pełne gustu i eleganckie miejsce, jako restauracja wspaniale wpisuje sie w Warszawskie kanony. Wszystkie potrawy świeże i bardzo dobrze przyprawione ( co nie znaczy mocno przyprawione). Kelnerzy mili i pomocni, znają się na swoim fachu.

Dziękujemy, 453monikamor
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na pierwszy rzut oka proste miejsce, jednak atmosfera jest niezapomniania. Miła obsługa, szczególnie pomogła nam pani Patrycja, która doradziła nam w wybraniu wina i miłym akcentem było najpierw jego spróbowanie. Dania były podane dość szybko. Wystrój restauracji bardzo klimatyczny i pozostawia tylko pozytywne wrażenie.

Dziękujemy, UlianaDublanica
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłem lokal 4 osobową rodziną. Każdy zamówił jakieś inne mięsne danie. Wszystkie były podane super szybko. Mięsa rewelacyjnie miękkie i wypieczone, podane w wykwintny sposób. Zupy przepyszne. Gorąco polecam

Dziękujemy, piotrciurzynski151

Enoteka Warszawska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Enoteka Warszawska? Podziel się wrażeniami!