“Zaskoczony smakiem”
Kura Warzyw — recenzja

Kura Warzyw
Zamów online
Nr 928 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Opis: Kura Warzyw | Gemüse Kebap Tradycyjna “Kura Warzyw” to połączenie najwyższej jakości mięsa, opiekanych oraz świeżych warzyw, sera owczego oraz starannie dobranych ziół i przypraw. To wszystko w naszej autorskiej bułce lub tortilli. "Orzeszkura" to zupełnie nowe połączenia smakowe w kebabie: salsa mango, pasta orzechowa, świeże warzywa i zioła, prażone orzechy czy ser owczy. “Modro moja”, która powstała dla smakoszy bardziej klasycznych kebabów to przede wszystkim czerwona kapusta z prażonymi orzechami, świeże warzywa i zioła, prażone orzechy i ser owczy. Trzecia pozycja to wegańska “Fura Warzyw”: warzywa na gorąco, pasta z czerwonej soczewicy, świeże warzywa i zioła, przyprawy, feta wegańska, sok z cytryny.
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Poprosiłem kurę klasik w rollo. Zaskoczył mnie smak i ciepło podanego dania. Smak był ciekawy ale mnie nie porwał. Muszę spróbować i dać szansę lokalom jeszcze raz.

Dziękujemy, VisitorKiezix

Zrecenzowano 2 września 2019

Nie jem kebabów, ale Kura ma wspólny ogródek z moją ulubioną tajską knajpą i zachęciło mnie to jak te kebaby wyglądają. Smak jednak przewyższa wygląd. Jest to absolutny sztos i każdy niezależnie czy lubi kebaby czy nie powinien tego spróbować.

Dziękujemy, OlaWypych9
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawa alternatywa dla tradycyjnego kebaba. Ceny przystępne, ale w daniach brakuje świeżości, za dużo warzyw smażonych, a za mało świeżych. Fajny efekt psują niestety słabej jakości bułki... :( warto spróbować i samemu się przekonać :)

Dziękujemy, justynagiemza
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Bardzo smaczne, miła obsługa.
Wrócę %
Polecam KURA WARZYW Warszawa
Jesteście najlepsi. Będę polecać was znajomym

Dziękujemy, Екатерина Щ
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kebab, który wzoruje się na legendarnym Mustafas Gemuse Kebap. Krótko po wżycie w Berlinie odwiedziłem Kure w Warszawie i stwierdzam, ze Kura jest zdecydowanie lepsza. Każdemu, kto ma trochę większe oczekiwanie od kebaba polecam odwiedzić to miejsce. I oczywscie wszystkim tym, którzy znają i uwielbiają Mustafe.

Dziękujemy, 329janeka

Kura Warzyw — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kura Warzyw? Podziel się wrażeniami!