“Wow, to było niesamowite”
Kura Warzyw — recenzja

Kura Warzyw
Zamów online
Nr 927 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Opis: Kura Warzyw | Gemüse Kebap Tradycyjna “Kura Warzyw” to połączenie najwyższej jakości mięsa, opiekanych oraz świeżych warzyw, sera owczego oraz starannie dobranych ziół i przypraw. To wszystko w naszej autorskiej bułce lub tortilli. "Orzeszkura" to zupełnie nowe połączenia smakowe w kebabie: salsa mango, pasta orzechowa, świeże warzywa i zioła, prażone orzechy czy ser owczy. “Modro moja”, która powstała dla smakoszy bardziej klasycznych kebabów to przede wszystkim czerwona kapusta z prażonymi orzechami, świeże warzywa i zioła, prażone orzechy i ser owczy. Trzecia pozycja to wegańska “Fura Warzyw”: warzywa na gorąco, pasta z czerwonej soczewicy, świeże warzywa i zioła, przyprawy, feta wegańska, sok z cytryny.
Zrecenzowano 2 września 2019

Nie jem kebabów, ale Kura ma wspólny ogródek z moją ulubioną tajską knajpą i zachęciło mnie to jak te kebaby wyglądają. Smak jednak przewyższa wygląd. Jest to absolutny sztos i każdy niezależnie czy lubi kebaby czy nie powinien tego spróbować.

Dziękujemy, OlaWypych9

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawa alternatywa dla tradycyjnego kebaba. Ceny przystępne, ale w daniach brakuje świeżości, za dużo warzyw smażonych, a za mało świeżych. Fajny efekt psują niestety słabej jakości bułki... :( warto spróbować i samemu się przekonać :)

Dziękujemy, justynagiemza
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Bardzo smaczne, miła obsługa.
Wrócę %
Polecam KURA WARZYW Warszawa
Jesteście najlepsi. Będę polecać was znajomym

Dziękujemy, Екатерина Щ
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kebab, który wzoruje się na legendarnym Mustafas Gemuse Kebap. Krótko po wżycie w Berlinie odwiedziłem Kure w Warszawie i stwierdzam, ze Kura jest zdecydowanie lepsza. Każdemu, kto ma trochę większe oczekiwanie od kebaba polecam odwiedzić to miejsce. I oczywscie wszystkim tym, którzy znają i uwielbiają Mustafe.

Dziękujemy, 329janeka
Zrecenzowano 19 maja 2019

3 tyg. temu próbowałem Mustafa's Gemüse Kebap. Kebab był smaczny, świeży, prosty, z dobrą kompozycją i proporcją składników, więc był tanim i smacznym posiłkiem (mimo dużego ruchu). Stwierdziłem, że warto tego poszukać w Warszawie.
Tak trafiłem do Kura Warzyw.
Sobota, ok. 19:30. W lokalu 3 osoby.
Zamówiłem klasycznego z kurczakiem oraz nowość "byk i baran" i 2x frytki. Nie wiem co dostałem, panie po PL mówiły płynnie ale ze rozumieniem to nie wiem..
Z paragonu nic nie kumam..
Całość zamówienia 57 zł.
Na początek frytki.. Aż wrzuciłem na wagę z niedowierzaniem. Jedno pudełko ważyło ok. 200 gram, drugie niecałe 110.. WTF?
Frytki niesmaczne, gorzkie, czuć było nieświeży olej, poszły do kosza bo nie dało się zjeść.
Kebab..
Oba kebaby miały absolutnie zły balans. Na początku trochę warzyw, nie najgorszych, ale też na pewno nie najlepiej smakujących. Sera czy cytryny, które robiły tak dobrą kompozycję w Berlinie tu w ogóle nie poczułem.
A potem już tylko mięso.. Serio! Sosów nie czuć, znalazłem jeden dopiero po wyjedzeniu całego mięsa na dnie bułki. W sumie tylko jeden z trzech więc nie wiem gdzie i ile było dwóch pozostałych, ale ich nie czułem. Konstrukcja obu kebabów taka sama.
Sucho, niefinezyjnie i nietanio. Więcej nie zajrzę, zwłaszcza, że zaraz obok mamy takie sprawdzone cukierki jak Gringo Bar czy Warburger.
Oceny: Kebab bez szału, frytki ciągną w dół stawiając kropkę nad i.
Ocena tripadvisor: 2/5
Moja ocena: 3/11
Jadłem lepsze za 8 zł w przypadkowych budkach..

2  Dziękujemy, RojWWa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FilipK1722, Właściciel, Kura WarzywOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2019

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że miał Pan takie pierwsze doświadczenie z Kurą :(. Ewidentnie błąd był po naszej stronie i to nie ulega żadnej wątpliwości. Chcielibyśmy odczarować nasz obraz w Pana oczach, bo nie takie odczucia ma przeważająca grupa naszych klientów. Chcielibyśmy zaprosić Pana na sesję poprawkową, gdzie pokażemy jak to powinno zawsze wyglądać i smakować. Proszę tylko odezwać się do nas na warszawa@kurawarzyw.pl lub https://www.facebook.com/kurawarzywwarszawa/ kiedy będzie Pan miał ochotę nas odwiedzić. Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na sygnał, Kura Warzyw

Kura Warzyw — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kura Warzyw? Podziel się wrażeniami!