Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Hotel ..... hmmm 3 gwiazdki w porównaniu z zagranicą to trochę na wyrost.... hotel się rozpada .... czuć jeszcze komunę .... klimatyzacja nie działa w pokojach lub działa bardzo słabo .... zgłosiłem problem w recepcji i dostałem up grade pokoju ale klimatyzacja dalej słabo działała ... w/g mnie nie działała (okres 30 stopniowych upałów ) ... jeśli chodzi o obsługę to bardzo miła i pomocna, starają się naprawić niedoskonałości.... pozdrowienia dla bardzo ładnej pani z baru o afrykańskiej urodzie . Jedzenie ; śniadanie bardzo dobre i na wysokim poziomie (duży wybór potraw a jejcznica z jajek a nie z proszku) Brawo dla szefa kuchni .
Lokalizacja : bardzo dobra 3 km od lotniska i około 7 do centrum trochę gorzej z barami poza hotelem (głównie azjatyckie jedzenie) aldi 2 minuty drogi z hotelu
Cena : nie znam bo firma płaciła ale generalnie można zaakceptować
Pozdrawiam

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Marcin P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Iwona06, General Manager, Mercure Warszawa AirportOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Szanowny Gościu, dziękujemy bardzo za pobyt w naszym hotelu i za obszerny komentarz. Bardzo byśmy chcieli pilnie poprawić to co Pani/Panu skojarzyło się u nas z "komuną", ale nie wiemy właściwie co Pani/Pan miała/ł na myśli. Jeśli chodzi o wystrój wnętrz to projekt naszego hotelu powstał w 2007r (otwarcie w 2010r), nie jesteśmy więc w tym zakresie nowoczesnym hotelem, ale też nie widzimy tu związku ze stylem tamtych lat. Nasz personel jak Pani/Pan zapewne zauważyła/ł jest bardzo młodym zespołem, większość naszych pracowników urodziła się po 1989r. Bardzo nas więc zaciekawiło co spowodowało takie wrażenie, chcemy szybko je zniwelować, ponieważ określenie "komuna" zostało użyte przez Panią/Pana wyraźnie negatywnie. Będę więc bardzo wdzięczna jeśli Pani/Pan wyjaśni nam ten apekt oceny na mój mail służbowy: h8999-gm@accor.com.
Uprzejmie proszę też o podanie daty pobytu i nr-ów pokoi byśmy mogli szybko sprawdzić ew. usterki w klimatyzacji i naprawić je. Nasz system chłodzenia (i grzania) jest poddawany regularnym przeglądom, ale oczywiście awarie zdarzają się.
Przepraszam, za brak komfortu i wszelkie niedociągnięcia z naszej strony. Ufam, że otrzymam więcej informacji byśmy mogli szybko zareagować i poprawić naszą jakość. Z poważaniem, Iwona Świtek/Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Hotel ten wybraliśmy ze względu na lokalizację blisko lotniska. Zaskoczeniem dla nas był transfer na lotnisko. Czysty, zadbany, uprzejma i pomocna obsługa. Polecam ten hotel nie tylko na jedną noc, ale również na dłuższy pobyt.

Dziękujemy, Agnieszka_Zbyszek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Iwona Ś, General Manager, Mercure Warszawa AirportOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Szanowni Państwo,
Dziękujemy bardzo za wybór naszego hotelu Mercure Warszawa Airport .
Jesteśmy wdzięczni za wysoką ocenę i bardzo miły komentarz dotyczący pobytu.
Zapraszamy serdecznie, dołożymy starań by kolejny pobyt był przyjemny i udany.
Z poważaniem,
Iwona Świtek
General Manager

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

fajny hotel w dobrej lokalizacji. Pokoje komfortowe, wyposażenie super(expres do kawy). Sniadanie smaczne. Polecam ten hotel na krótsze i dłuższe pobyty. Blisko lotniska . bardzo mi sie dobrze tam spało i pewnie znów tam kiedys trafię.

Dziękujemy, marcintomaszuk1981
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Brak kosmetykow w pokoju.W restauracji nie traktuje sie gosci jednakowo.Zapomniano o podanie pieczywa do zurku.Poza tym pokoj wygodny i odpowiednio duzy.Personel uprzejmy.Sniadania skromniejsze niz w hotelach tej samej sieci w Warszawie

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, raysramon
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Iwona Ś, General Manager, Mercure Warszawa AirportOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Szanowny Gościu, bardzo przepraszam za opisane sytuacje, za brak kosmetyków i za złe wrażenia wyniesione z naszej restauracji. Sprawdzę dokładnie ten dzień i obiecuję, że szybko doszkolimy naszych pracowników by nasi Goście czuli się u nas komfortowo. Z poważaniem, Iwona Świtek/General Manager

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety muszę wystawić pierwszy raz tej sieci bardzo słaba ocenę. Już na wstępie duży zawód. Podczas przyjazdu i próby wjazdu do garażu podziemnego (bardzo zły, ciasny i wąski wjazd) same problemy. Obsługa nie reaguje na zastawienie drogi wjazdu przez pojazd napraw wodne kanalizujących który utrudnia wjazd (pojazd stał zaparkowany prace trwały w innym miejscy na głównej ulicy). Zgłosiłam to na recepcji bez żadnej reakcji ze strony pracownika. Kolejna sprawa pokój - karta ciagle się zacinała, pierwsza musiała być wymieniona ale kolejna nie działała lepiej, nieprzyjemny zapach w pokoju. Śniadania niestety nie warte swojej ceny. W porównaniu do innych obiektów tej sieci bardzo bardzo słaby.

Termin pobytu: maj 2019
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, AlicjaK353
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Iwona Ś, General Manager, Mercure Warszawa AirportOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Szanowna Pani, bardzo dziękuję za tak szczegółowy komentarz dotyczący pobytu w naszym hotelu. Jest mi wstyd, że jest on jednoznacznie negatywny. Bardzo Panią za te zaniechania i słabą jakość przepraszam. Sprawdzę każdy opisany przez Panią aspekt pobytu. Uprzejmie proszę o podanie daty pobytu i nr pokoju na mój adres: H8999-GM@accor.com.
Jeszcze raz gorąco przepraszam, na pewno podejmiemy działania i szkolenia przypominające naszym pracownikom właściwie postępowania.
Szczególnie zaniepokoiła mnie informacja dotycząca niskiej jakości naszych śniadań. Zazwyczaj oceniane były wysoko i doceniane za różnorodność. Sprawdzę to dokładnie.
Ufam, że nie zrazi się Pani do sieci Mercure mimo wsztstko. Dołożymy starań by wyeliminować błędy.

Z poważaniem
Iwona Świtek/General Manager