Zrecenzowano 6 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel położony przy lotnisku. Zapewnia transport na i z lotniska. Urządzony ze smakiem. Meble w pokoju firmy Kler. Wyjątkowo miła i bardzo profesjonalna obsługa na recepcj. Bardzo urozmaicone śniadanie . Wybrałem ten hotel po raz kolejny i nie jestem rozczarowany w porównaniu do Novotelu.

Data pobytu: wrzesień 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, zbigi13
Zrecenzowano 4 września 2018

Pobyt w hotelu był bardzo udany- pokoje idealnie czyste, personel bardzo życzliwy i autentycznie serdeczny. Lokalizacja i dojazd na lotnisko wyśmienity!Kolejny raz podróżując samolotem ponownie się tu zatrzymam! Dziękuję!

• Data pobytu: sierpień 2018, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, 487patrykj
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018

• Data pobytu: sierpień 2018, podróż z rodziną
Zrecenzowano 17 sierpnia 2018

To mój kolejny pobyt w Waszych progach i podobnie jak podczas wszystkich poprzednich - nie mam większych zastrzeżeń. Accor przyzwyczaja swoich klientów do pewnego stałego, wysokiego, pewnego i niezmiennego standardu swoich usług i dlatego każdy pobyt u Was, niezależnie czy jest to Polska czy też inny kraj, czy jest to sieć Mercure, Novotel czy też Ibis, dostosowany jest do indywidualnych wymogów, nie zawsze tolerancyjnych gości. Każdego jednak rozbraja Wasza serdeczność i uśmiech oraz chęć do stworzenia klientowi namiastki drugiego domu.Podróżuję stosunkowo dużo i nie spotkałem się jeszcze bezpośrednio z żadnymi objawami niezadowolenia klienta z oferty, którą proponujecie. Tak trzymać!

• Data pobytu: sierpień 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, kamils751
Zrecenzowano 20 lipca 2018

Hotel położony niedaleko lotniska oferujący transfer lotniskowy. Podczas mojego pobytu był remont restauracji i śniadania podawane były w salach konferencyjnych ale i tak dawały radę :)
No i tyle z pozytywów
W pokoju brudno pościel wyglądała nie świeżo na załączonych fotkach widać że pokój nie był dość dokładnie sprzątany (delikatnie mówiąc)
Mimo prób kontaktu z Dyrektorem zostałem odprawiony z kwitkiem mimo pisemnego powitania mnie na piśmie. Pan, który ze mną rozmawiał hmmm powiedzmy był hmmm nawet nie wiem jakiego stwierdzenia użyć. Nawet nie pofatygował się sprawdzić jaki bałagan jest w pokoju hmmm czekał na specjalne zaproszenie.
Niestety najgorszy Mercure w jakim byłem.
Podobno owady, które były w pokoju to wina nawiewu. A poza tym to trochę podobno dramatyzowałem
Proszę pamiętać że moja opinia jest moja subiektywną opinią dot hotelu. Warto sprawdzić może będziecie mieli więcej szczęścia

Wskazówka dotycząca pokojów: Ważne żeby zadzwonić do hotelu i poprosić aby posprzątali pokój. Ważne też zeby nie podawać karty bo używają jej według swojego uznania
  • Data pobytu: lipiec 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, Piotr S