Warszawa

“Naprawdę warto ”
Bałkańskie Bistro — recenzja

Bałkańskie Bistro
Zamów online
Nr 1 191 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystkie zamówienia godne polecenia, świeża baklawa to wisienka na torcie. Wrócę z pewnością nie raz

Dziękujemy, Bladziej

Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Prosta, prawdziwa bałkańska kuchnia, bardzo przystępna cena i dobra atmosfera. w tle muzyka oryginalna uzupełniająca ducha półwyspu bałkańskiego.

Dziękujemy, dominikk580
Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Autentyczna bałkańska kuchnia, przywołująca wakacyjne wspomnienia. Świeżo, smacznie i w dobrej cenie. Polecam wątróbki w boczku, śnią mi się po nocach :)

Dziękujemy, AlicjaS705
Zrecenzowano 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra jakość za przyzwoitą cenę. Polecam deskę grillowanych mies dla 2 osób za 55.
2 darniowych lunch za 21 też bardzo dobry.
W środku ładnie, bałkańska muzyka, miła obsługa.
Jak to w bistro - częściowy self-service.
Mankament to widok z okien lokalu - na ruchliwą ul. Grochowska.

Dziękujemy, mateuszg658
Zrecenzowano 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu kto ma ochotę na wachlarz grillowanych wyrazistych w smaku mięs. Świetnie doprawione, z wieloma dodatkami.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, simonhelboy

Bałkańskie Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bałkańskie Bistro? Podziel się wrażeniami!