“Klimatyczna knajpka z dobrym jedzeniem i świetnym winem”
City Winery — recenzja

City Winery
Get food delivered
Nr 831 wśród 3 558 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 11 września 2019

Fajne miejsce z dobrą włoską kuchnią, super winem i sympatyczną obsługą. Pizza, makarony, owoce morza- wszystko Ok, polecam!!!

Dziękujemy, Alina R

Zrecenzowano 11 września 2019

Spędziliśmy w tej restauracji bardzo przyjemny wieczór z rodziną i znajomymi przy przepysznym jedzeniu i świetnym winie! Pizza, Gnochi, Krewetki, Sałatki...wszystko było pycha, a do tego miła i przyjazna obsługa, przytulna atmosfera, super kącik dla dzieci, polecam!!! My na pewno wrócimy :)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Mikona84
Zrecenzowano 4 września 2019

Fajne miejsce ze świetną pizzą, daleko mieszkam, ale wpadam w miarę możliwości ze względu na sympatycznych właścicieli i obsluge

Dziękujemy, Wasinka
Zrecenzowano 3 września 2019

Przechodziłam obok, ładne miejsce mnie zainteresowało i było warto. Pyszna carbonara! Polecam bardzo!

Dziękujemy, Barbarazach
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie! I konkretne porcje a nie degustacyjne jak w wielu restauracjach!!
Miła obsługa, fajny kącik dla dzieci. Naprawdę warto odwiedzić, gratka dla fanów makaronów i pizzy.

Dziękujemy, Karol K

City Winery — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w City Winery? Podziel się wrażeniami!