“Smacznie i niedrogo”
City Winery — recenzja

City Winery
Nr 822 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 4 września 2019

Fajne miejsce ze świetną pizzą, daleko mieszkam, ale wpadam w miarę możliwości ze względu na sympatycznych właścicieli i obsluge

Dziękujemy, Wasinka

Zrecenzowano 3 września 2019

Przechodziłam obok, ładne miejsce mnie zainteresowało i było warto. Pyszna carbonara! Polecam bardzo!

Dziękujemy, Barbarazach
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie! I konkretne porcje a nie degustacyjne jak w wielu restauracjach!!
Miła obsługa, fajny kącik dla dzieci. Naprawdę warto odwiedzić, gratka dla fanów makaronów i pizzy.

Dziękujemy, Karol K
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Bardzo dobre tagiatelle z krewetkami, carbonara jeszcze smaczniejsza. Do tego zamówiliśmy pizzę, która okazała się naprawdę wyjątkowa, nie dostanie się takiej w zwykłej pizzeri. Warto tu przyjść spróbować chociaż tej pizzy Niedługi czas oczekiwania na zamówienie i miła obsługa. Do tego kącik dla dzieci jest naprawdę super, zabawkowa kuchnia, dużo sztucznych warzyw, garnki - synek dał nam zjeść w spokoju obiad. Jednocześnie jest to świetne miejsce żeby wyskoczyć na kieliszek wina. Polecam to miejsce i na pewno tu wrócę, szczególnie na pizzę

Dziękujemy, AleksandraK2398
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza najlepsza w mieście!!! Bardzo przyjemna atmosfera, świetny wybór dobrych win. Polecam i zawsze chętnie tu zaglądam ☺️

Dziękujemy, pawe_p108

City Winery — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w City Winery? Podziel się wrażeniami!