“KLimatyczne zwiedzanie "od kuchni"”
Adventure Warsaw — recenzja

Adventure Warsaw
Nr 3 wśród 125 Wycieczki (Warszawa)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: Ponad 3 godziny
Opis dostarczony przez właściciela obiektu: Zapraszamy na nietuzinkowe wycieczki po Warszawie na pokładzie zabytkowych Nys 522. Przedwojenna Warszawa, relikty PRL, lokalna Praga, lunch w barze mlecznym czy wizyta w Muzeum Czar PRL to tylko niektóre z atrakcji. Zapraszamy!
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 4
4 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“KLimatyczne zwiedzanie "od kuchni"”
Zrecenzowano: 17 stycznia 2017

Podróż klasycznymi Nyskami to już jest skok w przeszłość. Dla mnie to bardzo miłe wspomnienia. Młody przewodnik "z ikrą" dodał blasku całej wyprawie i jeszcze do tego pokazywał Warszawę od innej strony niż typowe wycieczki. Są miejsca gdzie czas się zatrzymał i widać to doskonale. Całość dobrze połączona. Dla 50-latków idealne połączenie wspomnień z niebanalnym poznaniem warszawy. Dla zagranicznych turystów niewątpliwa atrakcja.

Data wizyty: czerwcu 2016

• Najnowsze polskie
Najpierw j. polski
“dobrze wydane pieniadze”
Zrecenzowano: 2 grudnia 2016

na wycieczce z adventure bylem juz kilka tygodni temu. w cenie jest odwiedzenie ciekawych punktow i miejsc, ktorych nie zobaczycie na innych wycieczkach, zwiedzanie muzeum czar prl na pradze i wizyta w barze mlecznym. wszystko oczywiscie z wyczerpujacym komentarzem przewodnika, lukasza, ktory plynnie mowil po angielsku oraz co chwile wtracal w opowiesc zabawne uwagi i prowadzil cala wycieczke z niespotykanym entuzjazmem. jesli przyjezdzacie do warszawy po raz pierwszy, to ta wycieczka jest pozycja obowiazkowa.

Data wizyty: październiku 2016
1 Dziękujemy, Przemek ł
“Super wycieczka!”
Zrecenzowano: 16 października 2016 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy przyjemność zwiedzić Warszawę ze wspaniałym przewodnikiem Remkiem. Opowiedział nam wiele ciekawych rzeczy, o których nie miałam pojęcia. Był świetnie przygotowany. Miły i uśmiechnięty. Świetnie dopasował nam plan wycieczki. To były niesamowite 4 godziny. Jesteśmy bardzo zadowoleni i wszystkim będziemy polecać. Super przygoda. Dziękujemy i pozdrawiamy!

Data wizyty: październiku 2016
1 Dziękujemy, Agnieszka B
“Gorąco polecam”
Zrecenzowano: 11 października 2016

Fajnie spędzony czas! Ciekawe nieznane miejsca w Warszawie, doskonały przewodnik. Polecam wszystkim!

Data wizyty: wrześniu 2016
1 Dziękujemy, phumag
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 10
7 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Warto.”
Zrecenzowano: 14 września 2016

Na prawdę warto odbyć taką przejażdżkę.
Dowiesz się i zobaczysz więcej niż że zwykłym przewoźnikiem.

Data wizyty: sierpniu 2016
1 Dziękujemy, Adam N

Adventure Warsaw — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Adventure Warsaw? Podziel się wrażeniami!