“Super nieszablonowa wycieczka!”
Adventure Warsaw — recenzja

Adventure Warsaw
Nr 3 wśród 125 Wycieczki (Warszawa)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: Ponad 3 godziny
Opis dostarczony przez właściciela obiektu: Zapraszamy na nietuzinkowe wycieczki po Warszawie na pokładzie zabytkowych Nys 522. Przedwojenna Warszawa, relikty PRL, lokalna Praga, lunch w barze mlecznym czy wizyta w Muzeum Czar PRL to tylko niektóre z atrakcji. Zapraszamy!
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 5
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Super nieszablonowa wycieczka!”
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2016

Było magicznie!
W umówionym miejscu czekała na nas żółta nyska:) ją polecam najbadziej bo ma wygodne fotele z autobusu:)
Później zaczęło się zwiedznaie, zdecydowanie nieszablonowe, pełne ciekawych informacji, których możesz nie znaleźć w normalnym przewodniku.
Nasz przewodnik Remek cierpliwie odpowiadal na nasze pytania i na bierząco eleastycznie modyfikował plan wycieczki tak by dogodzić wszystkim uczestnikom - pełen szacun!

Data wizyty: lipcu 2016

4 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Impreza firmowa”
Zrecenzowano: 8 maja 2016

Klienci zachwyceni , organizacja poza sztampą . wizyta w barze mlecznym i muzeum PRL HIT !!! POLECAM SERDECZNIE

Data wizyty: styczniu 2016
2 Dziękujemy, Robert T
Warszawa, Polska
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Nyskami po Warszawie na 40stke”
Zrecenzowano: 21 lutego 2016

Mialem wielka przyjemnosc skorzystac z uslug ekipy Adventure Warsaw swietujac przy okazji swoje 40 urodziny. Zimowa jazda po ulicach Warszawy polaczona z mozliwoscia degustacji tradycyjnych przysmakow (chlebek, smalczyk, sledzik i cos mocniejszego ;-)) dala nam mnostwo frajdy. Bylo wszystko i jeszcze wiecej - bitwa na sniezki na MDM, kask ZOMOwca, oranzada, saturator, motorower komar i cala masa innych ciekawostek. Jesli kogos interesuje dlaczego bloki przy Placu Grzybowskim maja na dachach dziwne balustrady, jaka srednice ma zegar na pekinie, kto i kiedy rzucal po Warszawie plytami winylowymi i co mozna bylo wygrac w trzy karty na Rozycu, i wiele, wiele innych ciekawostek, to polecam zdecydowanie Adventure Warsaw

Data wizyty: styczniu 2016
1 Dziękujemy, Jakub S
Fort William, Wielka Brytania
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Nyska po Komunistycznej Warszawie z Mario”
Zrecenzowano: 9 listopada 2015

Zarezerwowalam wycieczke z przewodnikiem po Angielsku. Mario nasz przewodnik mowil super po angielsku i bardzo ciekawie wszystko opowiadal. Jako mloda (28 lat) osoba, która nie pamięta czasów komunizmu, bardzo dużo się podczas tej wycieczki nauczyłam! A dla mojego chłopaka, który jest Szkotem było to doskonaly sposób by zobaczyć dlaczego Polska jest taka jaka w teraźniejszych czasach jest! Bardzo polecam!!!

Data wizyty: październiku 2015
2 Dziękujemy, Zuzanna Z
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Świetna zabawa”
Zrecenzowano: 21 września 2015

Zorganizowałem dzięki nim wspaniałe 40-te urodziny mojemu bratu. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili. Oferta była atrakcyjna i inna od wszystkiego co mi w tym temacie przychodziło do głowy. Wspaniały sposób na ciekawe spędzenie czasu dla ludzi z jajem, a przy okazji można się czegoś dowiedzieć.

Data wizyty: wrześniu 2015
1 Dziękujemy, Tomasz B

Adventure Warsaw — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Adventure Warsaw? Podziel się wrażeniami!