“Impreza firmowa”
Adventure Warsaw — recenzja

Adventure Warsaw
Nr 3 wśród 127 Wycieczki (Warszawa)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: Ponad 3 godziny
Opis dostarczony przez właściciela obiektu: Zapraszamy na nietuzinkowe wycieczki po Warszawie na pokładzie zabytkowych Nys 522. Przedwojenna Warszawa, relikty PRL, lokalna Praga, lunch w barze mlecznym czy wizyta w Muzeum Czar PRL to tylko niektóre z atrakcji. Zapraszamy!
Zrecenzowano 8 maja 2016

Klienci zachwyceni , organizacja poza sztampą . wizyta w barze mlecznym i muzeum PRL HIT !!! POLECAM SERDECZNIE

2  Dziękujemy, Robert T
Napisz recenzję

Zrecenzowano 21 lutego 2016

Mialem wielka przyjemnosc skorzystac z uslug ekipy Adventure Warsaw swietujac przy okazji swoje 40 urodziny. Zimowa jazda po ulicach Warszawy polaczona z mozliwoscia degustacji tradycyjnych przysmakow (chlebek, smalczyk, sledzik i cos mocniejszego ;-)) dala nam mnostwo frajdy. Bylo wszystko i jeszcze wiecej - bitwa na sniezki na MDM, kask ZOMOwca, oranzada, saturator, motorower komar i cala masa innych ciekawostek. Jesli kogos interesuje dlaczego bloki przy Placu Grzybowskim maja na dachach dziwne balustrady, jaka srednice ma zegar na pekinie, kto i kiedy rzucal po Warszawie plytami winylowymi i co mozna bylo wygrac w trzy karty na Rozycu, i wiele, wiele innych ciekawostek, to polecam zdecydowanie Adventure Warsaw

1  Dziękujemy, Jakub S
Zrecenzowano 9 listopada 2015

Zarezerwowalam wycieczke z przewodnikiem po Angielsku. Mario nasz przewodnik mowil super po angielsku i bardzo ciekawie wszystko opowiadal. Jako mloda (28 lat) osoba, która nie pamięta czasów komunizmu, bardzo dużo się podczas tej wycieczki nauczyłam! A dla mojego chłopaka, który jest Szkotem było to doskonaly sposób by zobaczyć dlaczego Polska jest taka jaka w teraźniejszych czasach jest! Bardzo polecam!!!

2  Dziękujemy, Zuzanna Z
Zrecenzowano 21 września 2015

Zorganizowałem dzięki nim wspaniałe 40-te urodziny mojemu bratu. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili. Oferta była atrakcyjna i inna od wszystkiego co mi w tym temacie przychodziło do głowy. Wspaniały sposób na ciekawe spędzenie czasu dla ludzi z jajem, a przy okazji można się czegoś dowiedzieć.

1  Dziękujemy, Tomasz B
Zrecenzowano 14 września 2015

Rewelacyjna organizacja całości, dużo uśmiechu i pozytywnej energii od prowadzących. Ogromny plus za sprawną organizację tak dużej grupy (80 osób). Pan Rafał i Pani Karolina - wymiatacie. Dziękuję za czas pełen przygód, który zapadnie nam na długo w pamięci.

Dziękujemy, Paulina A

Adventure Warsaw — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Adventure Warsaw? Podziel się wrażeniami!