Warszawa

“Odwiedźcie koniecznie”
La Lucy — recenzja

La Lucy
Nr 308 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy to miejsce skuszeni dobrymi opiniami. I muszę przyznać, ze wszystko się sprawdziło- przemiła obsługa, fajna atmosfera ( duży plus za planszówki ), no i jedzenie....Wszystkie dane smaczne, ładnie podane, czas oczekiwania niedługi. Do tego smaczne piwa rzemieślnicze, duży wybor, ciekawe smaki.
To naprawdę fajne miejsce, nieco na uboczu.

Dziękujemy, Beata B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LaLucyCafe, Właściciel, La LucyOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękujemy ślicznie za opinię. Bardzo nam miło Oczywiście serdecznie zapraszamy do nas, do La Lucy
I serdecznie zapraszamy też na wydarzenia kulturalne chociażby wieczory z planszówkami!

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Idealne miejsce na szybką kawe przed pracą. Bardzo duży plus za naleśniki które były wysmienite. Obsługa przemiła!

Dziękujemy, Mareczek365

Dziękujemy ślicznie za opinię. Bardzo nam miło I zapraszamy do nas na kawkę i inne smakołyki zarówno przed jak i po pracy

Zrecenzowano 7 lipca 2019

Bardzo ciekawe naleśniki - warto spróbować podobnie jak krem z pomidorów. Miejsce przyjemne, miła obsługa.

Dziękujemy, Wiesław K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LaLucyCafe, Właściciel, La LucyOdpowiedź udzielona 8 lipca 2019

Dziękujemy ślicznie za opinię.
I serdecznie zapraszamy do nas,
do La Lucy

Zrecenzowano 2 lipca 2019

Po pierwsze bardzo miła i profesjonalna obsługa.
Po drugie miejsce pet friendly.
...I po trzecie najsmaczniejsze naleśniki i świeże koktajle.

Spędziliśmy super wieczór w La Lucy :) Na pewno nie ostatni :)

Dziękujemy, pablofl0r3s
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LaLucyCafe, Właściciel, La LucyOdpowiedź udzielona 3 lipca 2019

Dziękujemy ślicznie za opinię
I oczywiście serdecznie zapraszamy
Do nas, do La Lucy

Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Miałem przyjemność gościć w LaLucy już 3 razy. Na rodzinnym obiadku, na kawie z narzeczoną oraz przy okazji firmowej integracji, którą Pani Wioleta pomogła nam zorganizować w rewelacyjny sposób! Serce i uśmiech jaki wkłada w potrawy są świetnym dodatkiem. To pewnie dlatego naleśniki są najlepsze w okolicy, a ciasta zostawiają trwały ślad w pamięci, budzący potrzebę ponownej wizyty.
Nie znam w Warszawie miejsca, gdzie traktuje się gości tak dobrze i serwuje im się takie pyszności. Polecam!

Dziękujemy, filip_stelmach
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LaLucyCafe, Właściciel, La LucyOdpowiedź udzielona 21 czerwca 2019

Dziękujemy ślicznie za opinię!
Po takich słowach to możemy góry przenosić:)
Dziękujemy raz jeszcze i oczywiście zapraszamy do nas, do La Lucy

La Lucy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w La Lucy? Podziel się wrażeniami!