Warszawa
Zrecenzowano: 3 września 2019

To już mój kolejny pobyt w tym hotelu, jak zawsze udany, śniadania są nadzwyczajne, a wygodne łóżka zapewniają dobry sen.
Chociaż tym razem przytrafiły mi się dwie dziwne sytuacje:
1. Panie sprzątaczki pokłóciły się pod moimi drzwiami w sobotę rano. Na szczęście jak nacisnęłam klamkę, to jednak uciszyła drugą i wszystkie udawałyśmy, że nic się nie stało :D
2. Poprosiłam podczas śniadania panią z obsługi o pomoc w pokrojeniu szynki, pani poinformowała, że zaraz przyjdzie. Po czym minęła mnie 3 razy przy krajalnicy, spojrzała na mnie i udawała, że nic się nie wydarzyło. Podejrzewam, że pani również nie umiała obsłużyć tego sprzętu, ale mogła poprosić kogoś o pomoc, ponieważ czekałam tam dobre 10 minut.

Usprawiedliwiam te sytuacje faktem, że w hotelu było bardzo dużo ludzi, w tym zaskakująco dużo dzieci, i był spory zamęt. Mimo tego na pewno przy kolejnym wyjeździe służbowym wybiorę ten sam hotel.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, AdriannaN9
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ibisstylescentrum, Kierownik, ibis Styles Warszawa CentrumOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Szanowna Pani AdriannaN9,

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pani komentarze dotyczące pobytu w ibis Styles Warszawa Centrum.
Otrzymanie pozytywnej opinii i wskazówek co możemy poprawić jest dla nas zawsze wielką przyjemnością.

Zapewniam Panią, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem. Jestem również przekonana, że Pani opinie będą stanowiły zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług. Dołożymy wszelkich starań, aby sytuacje jakie miały miejsce podczas ostatniego pobytu nie powtórzyły się w przyszłości.

Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pani opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni.

ibis Styles Warszawa Centrum

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel w nienajgorszej lokalizacji. Pół godziny pieszo od Nowego Światu, ale za to rzut beretem od bulwarów nad Wisłą. Pokoje w fajnym designie. Mi podoba się zwłaszcza szklana ściana między prysznicem a sypialnią. Idealna dla pary :)
Śniadanie można zjeść bujając się na huśtawce. Niestety w tym hotelu serwują najsłabszą jajecznicę jaką jadłem (a byłem tutaj już kilka razy i zawsze jest do niczego). Lekko zrekompensować można to sokiem z wyciskarki do soków (co w Ibisach się nie zdarza). No i te rogaliki i kawka z ekspresu czekające na mnie przy wejściu gdy wracam z pracy :)
Wielki minus to walka o miejsca parkingowe, człowiek płaci za parking i nie wie czy zaparkuje. Widziałem desperatów wjeżdżających po sporych krawężnikach na trawnik albo bez pardonu zastawiających innych.

• Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Robert K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ibisstylescentrum, Kierownik, ibis Styles Warszawa CentrumOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowny Panie Robercie,

Dziękuję za podzielenie się swoimi wrażeniami po pobycie w hotelu Ibis Styles Warszawa Centrum.
Bardzo się cieszę, że czas spędzony w naszym obiekcie należał do udanych; ocenienie nas najwyższą ilością gwiazdek to dla nas najlepsza nagroda. Zapewniam, że postaramy się, aby jakość serwowanej jajecznicy uległa poprawie :-) Raz jeszcze dziękujemy za przesłane uwagi.

Zapraszamy serdecznie do kolejnej wizyty.

Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Bardzo dobra lokalizacja, blisko do Stadionu Narodowego który był celem pobytu w Warszawie. Czysty i przyjemny pokój, bardzo wygodne łóżko. Pyszne i urozmaicone śniadanie. Duży plus za pyszną kawę, mały minus za brak miejsca na parkingu hotelowym.

Dziękujemy, mgrob2000
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ibisstylescentrum, Kierownik, ibis Styles Warszawa CentrumOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Szanowny Mgrob2000,

Dziękuję za podzielenie się swoją oceną pobytu w hotelu Ibis Styles Warszawa Centrum.
Cieszę się, że pobyt w naszym hotelu był dla Pana satysfakcjonujący i zasługujący na najwyższą ocenę.
Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli ponownie Pana powitać.

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Fantastyczny hotel w Warszawie. Bardzo miła i kompetentna obsługa. Hotel nowocześnie urządzony i bardzo czysty. Pokój był również taki. Śniadania bardzo dobre, świeże i urozmaicone. Dość blisko na stary rynek. Serdecznie polecam

Dziękujemy, gosiaczek666

Szanowna Gosiaczek666,

Dziękuję bardzo za podzielenie się swoją oceną po pobycie w hotelu Ibis Styles Warszawa Centrum.
Cieszę się, że pobyt w naszym hotelu był dla Pani satysfakcjonujący. Jest nam również niezmiernie miło, że doceniła Pani profesjonalny personel oraz unikatowy wystrój.
Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli ponownie Panią powitać.

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Wszystko w jak najlepszym porządku. Czystość i wyposażenie pokoju odpowiednie. Śniadanie i hotelowa restauracja bardzo zaskoczyła, wszystko świeże, smaczne i dobrej jakości. Obsługa miła i pomocna. Na plus dostępność 24/7 ekspresu do kawy, herbaty, orzeźwiającej lemoniady i przekąsek.
Na minus słabo działająca klimatyzacja. Jest bardzo mało efektywna mimo ciągłego działania.

Dziękujemy, bigosikadamek

Szanowny Bigosikadamek,

Dziękuję za dokonanie oceny pobytu w hotelu Ibis Styles Warszawa Centrum.
Cieszę się, że jest Pan zadowolony z pobytu w naszym hotelu i zasłużyliśmy na miano obiektu godnego polecenia. Jest mi również niezmiernie miło, że docenił Pan bogatą ofertę śniadaniową oraz profesjonalną obsługę.
Zapraszam serdecznie do ponownej wizyty.

Pozdrawiam,