Warszawa
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Pobyt wręcz podręcznikowy. Bardzo mila i uśmiechnięta załoga umożliwiła nam wcześniejszy check-in. Skorzystaliśmy z darmowych rowerów i ze świetnie wyposażonego rooftop baru. Nowoczesny design i bardzo wygodne lóżka były dodatkowym plusem.

Dziękujemy, bambokoko
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PuroWarszawaCentrum, Manager, PURO Warszawa CentrumOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy za pozytywny komentarz! Jest nam niezmiernie miło iż Państwa pobyt był bardzo udany i udało się zrelaksować w naszym barze Loreta. Staramy się udostępnić naszym gościom dodatkowe atrakcje, jak rowery i darmowe wycieczki w soboty, aby aktywnie spędzać czas w naszym mieście. Serdecznie zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Zacznę od poziomu -1, ponieważ dla mnie najważniejszy jest relaks. Dzięki tripadvisor dowiedziałam się o skrywanym w podziemiach tego hotelu - boskim SPA! Oczarowała mnie atmosfera tam panująca, pozytywna i udzielająca się. Pani recepcjonistka przemiła, uśmiechnięta doradziła mi zabieg, zapewniając profesjonalizm. Tak też było. Masaż naprawdę dobry, profesjonalny na ładnie pachnącym produkcie. Pani masażystka wysłuchała potrzeb. Przyjemne sauny. Radziłabym tylko zmienić playlistę. Siłownia - dobry sprzęt, fajnie się ćwiczy. Poziom 0, restauracja, smaczne śniadania, obfite, ale mało dla wegetarian. Pieczywo, bułki to chyba odpiek??! Mam nadzieję, że się mylę. W lobby dostępna darmowa kawa i inne ciepłe napoje. Pokoje czyste, bardzo wygodne łóżka z przyjemnie ciężką kołdrą. Poziom 7, fajny bar, przyjemny widok. Lokalizacja hotelu - bardzo dobra. Słabe strony to na pewno podziemny parking z ciasną windą i jego cena oraz brak herbaty/ czajnika w pokoju.

Dziękujemy, ZuzannaS425
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PuroWarszawaCentrum, Manager, PURO Warszawa CentrumOdpowiedź udzielona 28 lipca 2019

Szanowna Pani Zuzanno,

Jest nam niezmiernie milo czytać Pani pozytywny komentarz! Dziękujemy za docenienie naszego SPA i obsługi! Mamy nadzieje iż Pani do nas wróci - nasz zespół będzie zawsze do Pani dyspozycji aby stworzyć udany pobyt.
Przepraszamy za utrudnienia z parkingiem - znalezienie miejsca do parkowania jest często dużym wyzwaniem w centrum miasta. Jeżeli chodzi o nasz parking, ograniczenia długości są związane z wymiarami windy samochodowej.

Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Hotel bardzo dobry zarówno pod względem lokalizacji jak i wnętrza.
Są jednak niedociągnięcia typu brak parkingu... niby jest garaż (100 zł za dobe), ale dostępny tylko dla określonych gabarytów auta jeśli przyjedziecie sedanem lub combi to już nie ma co liczyć na miejsce parkingowe w zasadzie zmieszczą się tylko auta typu miejskiego. Słabo jak na tego typu hotel.
Niby są miejsca na zewnątrz, ale uwaga w zawrotnej ilości dwóch miejsc także graniczy to z cudem aby zostawić tam auto.
Śniadania rewelacyjnie, obsługa przemiła, pokoje czyste łóżka bardzo wygodne.
Polecam

Dziękujemy, Natalia P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PuroWarszawaCentrum, Manager, PURO Warszawa CentrumOdpowiedź udzielona 16 lipca 2019

Szanowna Pani Natalio,

bardzo dziękujemy za poświecenie czasu aby podzielić się swoją opinią na temat naszego nowo otwartego hotelu. Bardzo nam miło iż Pani doceniła lokalizację i wnętrza które nasi designerzy stworzyli z myślą o naszych gości. Dostawać pozytywne komentarze dotyczące obsługi jest dla nas bardzo motywujące, PURO będąc jeszcze nowym hotelem w Warszawie.

Bardzo nam przykro iż nie udało się zaparkować przed hotelem z powodu zajętych miejsc. Będąc hotelem w ścisłym centrum, było bardzo ważne dla nas się dopasować do istniejącej sytuacji z ograniczaną przestrzenią do parkowania. Wybrano jako rozwiązanie garaż podziemny i wjazd do niego windą samochodową. Zawsze staramy się gościom polecać inne opcje do parkowania w pobliżu jeżeli nie są stanie zostawić auto u nas. Mamy nadzieję iż Pani zdecyduje się do nas wrócić pomimo tego wyzwania.

Opeations Manager

Zrecenzowano: 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Często podróżujemy po kraju, odkrywając nowe miejsca, w Warszawie byliśmy już kilka razy i na pewno wrócimy do Puro. Hotel bardzo nam się spodobał, rewelacyjna lokalizacja w samym sercu miasta, pomimo tego można się tutaj zrelaksować i odpocząć po całym dniu zwiedzania. Dużym atutem jest spa, w którym mogliśmy się odprężyć na saunie i świetnym masażu, 80 minut i człowiek wychodzi jak nowonarodzony :) Pokoje bardzo ładne i nowoczesne z wygodnym łóżkiem. Bardzo nam się spodobał bar na siódmym pietrze z widokiem na pałac kultury.

Dziękujemy, laura8195
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PuroWarszawaCentrum, Manager, PURO Warszawa CentrumOdpowiedź udzielona 25 czerwca 2019

Szanowna laura8195,

bardzo nam miło iż Pani po pierwszym pobycie w naszym hotelu zdecydowała iż warto do nas wrócić! Jak Pani zauważyła, w Puro łączymy świetną lokalizację w samym sercu miasta z relaksem, i wygodą dla naszych gości.

Zapraszamy ponownie, jesteśmy zawsze do Pani dyspozycji!

Zrecenzowano: 18 czerwca 2019

Piękny hotel, dogodne położenie. Na plus również bar na 7 piętrze. Śniadania odbiegają od pozostałych hoteli. W całym hotelu, największe wrażenie zrobiło na mnie SPA, które zdecydowanie się wyróżnia obsługą, a w moim odczuciu jest słabo promowane. Przypadkiem dowiedziałem się, że istnieje. Szkoda, ponieważ jest się czym chwalić. Pracuję jako masażysta od lat i tak profesjonalnej obsługi, chęci pomocy i dobrego masażu, dawno nie zaznałem. Szczerze polecam dla wszystkich potrzebujących relaksu w szalonej Warszawie.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Danyxxx5

Szanowny Danyxxx5,

Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę naszego hotelu - staramy się aby każdy nasz gość sie poczuł tutaj komfortowo, jak w domu! Bardzo się cieszymy iż udało się Państwu zrelaksować w naszym SPA. Na pewno będziemy się skupiać nad lepszym promowaniem tego miejsca który tworzy oazę relaksu dla naszych gości.

Zapraszamy ponownie do naszego hotelu w samym sercu Warszawy!