Warszawa

“Przytulna i bardzo smaczna ”
Fork Restaurant — recenzja

Fork Restaurant
Nr 205 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)

Super restauracja w centrum Warszawy. Pyszne jedzenie, profesjonalna i fantastyczna obsługa. Duży wybór dobrych win. Idealne miejsce zarówno na biznesowa kolacje jak tez na romantyczny wieczór we dwoje.
Godna polecenia.

Dziękujemy, sylwita
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ManagerN31, Kierownik ds. PR, Fork RestaurantOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy i zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W centrum miasta, lecz bez tłoku, pośpiechu.
W bardzo eleganckim wnętrzu, lecz bez zbędnego nadęcia znajdziecie restauracja z mistrzowskim jedzeniem. Pod okiem Roberta Sowy tworzona jest kuchnia na światowym poziomie.
Każde danie misternie przygotowane, smaki wywarzone, nietuzinkowe połączenia .
Profesjonalna obsługa doskonale znająca pozycje z karty.
Rewelacyjny lunch, ciekawe menu sezonowe.
Jedna z najlepszych i moich ulubionych restauracji w Warszawie.
Gorąco polecam!

Dziękujemy, magdalenao124
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce żeby dobrze i smacznie zjeść, klimatyczne wnętrze, profesjonalna obsługa, menu dla każdego.
Jedliśmy tatar wołowy, bardzo dobrze przyrządzony. Zupa consomme pobudzające kubki smakowe odpowiedzialne za azjatyckie strony ,a na deser BEZA - polana truskawkami - same pyszności. Polecam serdecznie!

1  Dziękujemy, 946zanetag
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy restaurację pod koniec lipca. Rosół, kaczka oraz sandacz bardzo smacznie przyrządzone. Porcje na tyle przystępne, że znajdzie się jeszcze miejsce na deser :) (polecamy beze).
Panowie z obsługi bacznie dbali o to, aby niczego nam nie zabrakło. :)

Dziękujemy, atseuq
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienita restauracja w centrum miasta. Miejsce odpowiednie dla każdego kto chce dobrze zjeść. Polecam

2  Dziękujemy, miko_ajs821
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Karolina R, Kierownik ds. PR, Fork RestaurantOdpowiedź udzielona 6 lipca 2019

Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy ponownie

Fork Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Fork Restaurant? Podziel się wrażeniami!