“Bez smaku”
Veganda — recenzja

Veganda
Nr 1 932 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 9 września 2019

Jadłam tam jedynie sałatkę z buraka, dlatego moja opinia może być niemiarodajna. Ale to ta sałatka sprawiła, że nie wydam w tym miejscu ani grosza więcej.

1  Dziękujemy, Anna P

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Jak zwykle zacznę od jedzenia jako najważniejszego elementu lokalu. Karta w sam raz, nie za duża nie za mała, menu ciekawe, urozmaicone. Same potrawy zapewne mega fit i super zdrowe jednak niestety, smaku tam brakuje. Proszę się nie bać używać nieco więcej soli, pieprzu, sosu sojowego i przypraw. Vege, żeby trafiło do szerszego grona musi być podkręcone (i naprawdę, nie mówię tu o waleniu łyżką wegety i magi bo nie w tym rzecz). Na talerzu kolorowo, zdrowo ale całość sprawia wrażenie nieco czerstwego i zbyt dietetycznego. Można pójść bardziej w świeże zioła jeśli już ma być ultra fit, one zawsze dodadzą pozytywnego twistu smakowego, a z pewnością przypadną do gustu zarówno weganom jak i mięsożercom pragnącym popróbować czegoś nowego.

Obsługa nieco zakręcona ale nie odczułem żeby była nadąsana czy nie uprzejma, stara się. Mam wrażenie, że z czasem się poprawi.

Miejsce i otoczenia kultowe, rozładowuje trochę Charlotte z naprzeciwka swoimi winami na karafki a i kusi piwem, którego w Charlotte nie uświadczymy.

Dziękujemy, MZG_Orzech
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal może i przyjemny. Byłam tylko ja prosseco, ale kelnerka poinformowała, że mamy wybór po czym przyniosła wygazowane i niestety nie doczekałam się na wymianę. Nie mówiąc, że nikt nie spieszył się aby podejść.

Dziękujemy, warzywo13
Zrecenzowano 11 lipca 2019

Przyszliśmy tu ze znajomymi na lunch - na miejscu kosztuje 25zł, na wynos z własnym pojemnikiem 20zł (fajny pomysł). Menu można sprawdzić na Facebooku. Obsługa straszy - nadąsana i w złym humorze, zero uśmiechu. Siedzieliśmy na zewnątrz. Jedzenie było OK, ale zupełnie bez szału. Kilkoro z nas jadło gazpacho pomidorowe z arbuzem i agrestem, a na drugie danie tofu w panierce panko z frytkami belgijskimi i ogórkiem konserwowym (ten dodatek kompletnie tam nie pasował). Wszystko było mdłe w smaku. Dwie osoby zamieniły sobie drugie danie na wegańskiego schabowego (podawany z ziemniakami i mizerią) - skomentowali, że bardzo średni. Podsumowujac - właściwie nie ma po co tu wracać...

Dziękujemy, Ararielle
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety potwierdzam poprzednie opinie. Obsługa zajmuje się wszystkim, tylko nie obsługą klientów. Kilkakrotnie musiałam dopytywać o czas podania posiłku. Kelner powiedział, że zapyta na kuchni i nigdy nie powrócił z informacją zwrotną. Otrzymałam zupę, której nie zamawiałam. A w daniu z pieczarkami portobello znalazłam cudowne, tłuściutkie mięso pod postacią robaka.
Nie polecam! Nie powrócę!

Dziękujemy, sandraw609

Veganda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Veganda? Podziel się wrażeniami!