“Dobre jedzenie”
Kubek w Kubek Bistro — recenzja

Kubek w Kubek Bistro
Nr 1 053 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Opis: Kuchnia autorska inspirowana polskimi smakami, wyłącznie z produktów najlepszej jakości. Śniadania - kawa - lunch - wino - kolecja - drinki
Zrecenzowano 5 września 2019

Bardzo sympatyczne miejsce o dość swobodnym klimacie ale nie hałaśliwe i co najważniejsze w restauracjach, to przepyszne jedzonko!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, TomBudzyn

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, bezpretensjonalny klimat. W sam raz niezobowiązujące spotkanie w gronie znajomych. Polecam

Dziękujemy, DanielKrakowiak
Zrecenzowano 4 lipca 2019

Jedzenie było mniej więcej ok ale nam doliczyli +10% za to że byliśmy grupą. Niby za serwis. Jaki serwis? Był beznadziejny. Nie dostałam nic do picia przez cały posiłek. Jak już skończyłam, dotarło capuccino. A już długo potem świeży sok od którego chciałam zacząć... więc niestety nie polecam tego lokalu.

Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano 30 maja 2019

Bardzo fajna atmosfera - przytulnie, aż nie chce się wychodzić :-) Jedzenie smaczne, szczególnie ciasta, jeżeli ktoś jest fanem słodkości. Wyśmienity tatar! Polecam!!!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, ula12051978
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiamy tamtejsze śniadania. Bardzo przyjemna atmosfera, dobrą obsługa, ciekawe menu. W sam raz na dobę początek dnia

Dziękujemy, TomekKsi

Kubek w Kubek Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kubek w Kubek Bistro? Podziel się wrażeniami!