Warszawa

“Super”
Pijana Wiśnia — recenzja

Pijana Wiśnia
Nr 351 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: Atmosfera Lwowa w Warszawie i ten niepowtarzalny smak ręcznie robionych czekoladek oraz młodego wiśniowego koniaku podawanego na zimno i na ciepło. Dla najmłodszych wiśniowy sok. Łap chwilę w Pijanej Wiśni, spędź czas z przyjaciółmi lub wpadnij do nas w trakcie swojego pub crawl. Raz spróbujesz a nie zapomnisz nas nigdy.
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce dla przechodniów. Kultura, sposób serwowania na najwyższym poziomie. Przechodzisz pijesz, szybka rozmowa i dalej w drogę. Polecam dla osób którzy szukają miejsca do degustacji dobrego alkoholu.

Dziękujemy, 795marcing

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się w to miejsce jako jedne z pierwszych ponieważ jest kultowe i nie zawiodło nas. Mieliśmy super pogodę A to bardzo Marzena bo wszystko jest mało miejsca wiec trzeba być na zewnątrz a wypicie butelki ze znajomymi zawsze poprawia humor. Nie ma co się rozdrabniać, od razu najlepiej zamówić butelkę bo na jednym kieliszku się nie skończy.

Dziękujemy, 306marcins
Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam, często wracam. Ceny przystępne, obsługa miła. Sporo klientów i miejsce raczej na dłuższą chwilę niż rozmowy ze znajomymi godzinami. Cena poniżej 18.50 zł za 200 ml nalewki

Dziękujemy, warzywo13
Zrecenzowano 8 czerwca 2019

Ciepła nalewka wiśniowa idealnie nadaje się na zimowe wieczory. W lokalu zaskakuje wystrój - sufit zrobiony z butelek. Niestety wieczorową porą jest tłoczno więc miejsce jest dobre na szybkie wypicie nalewki i ruszenie dalej

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, daria0508
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal o ktorym mowa to sieciówka która przywędrowała do nas ze wschodu. Popularność zdobyła oprawą która polega na odpiciu trunku nalanego po brzeg bez użycia rąk... następnie barman dorzuca wiśni i dolewa lekko nadpity trunek (czego u nas brakuje właśnie) Pani za ladą była na tyle bezczelna że na moja uwagę stwierdziła że kłamię... choć byłem i widziałem jak jest na Ukrainie i znam też wiele relacji, ale co kraj to obyczaj jak widać można piękny zwyczaj sprowadzić tylko do minimum ekonomicznego. Szkoda bo to była tam moja ostatnia wizyta i myślę nie tylko moja.

Dziękujemy, Maciek79

Pijana Wiśnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pijana Wiśnia? Podziel się wrażeniami!