Rewelacja.

Bardzo miło spędzona godzina. Ciekawie, zabawnie i przemiła obsługa. Polecam dla par, rodzin lub... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Blankaok
Warto

Dużo zabawy śmiechu i nauki. Szczególnie polecam tunel, trzeba spróbować co najmniej 3 razy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
Kacper C

Extra oderwanie od codzienności dla dorosłych jak i dzieci. Przyjemna obsługa polecam z całego serducha

1  Dziękujemy, Patryk R

Rewelacja. Super atrakcja, super obsługa. Zobaczyliśmy i skorzystaliśmy z wszystkich atrakcji. Polecamy wszystkim dorosłym i dzieciom.

Dziękujemy, michalb773

Dobra zabawa. W muzeum były ciekawe eksponaty. Można tam spędzić maksymalnie godzinę. Jadnak bilet mógłby być trochę tańszy lub gdyby zwiększono liczbę atrakcji cena byłaby w sam raz ;)

Dziękujemy, MistyBlue94

Polecam! Super miejsce, miła i pomocna obsługa. Polecam odwiedzić i sprawdzić swoją odporność na iluzję

Dziękujemy, Paulina H

Super miejsce dla rodzin lub znajomych, duży plus za oprowadzenie przez Panią Ize.
Tunel vortex najlepsza atrakcja :D

Dziękujemy, tomaszj237