Warszawa
Super miejsce!!!

Bardzo mile spędzony czas, idealne miejsce dla dzieci, jak i dla dorosłych. Rodzina dobrze się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
wemiliaw
Piątek z iluzją!

Koleżanka poleciła nam muzeum jak ciekawy sposób na piątkowy wieczór. Faktycznie strzał w 10-tkę... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Piotr M

Rewelacja. Super atrakcja, super obsługa. Zobaczyliśmy i skorzystaliśmy z wszystkich atrakcji. Polecamy wszystkim dorosłym i dzieciom.

Dziękujemy, michalb773
Zrecenzowano: 17 września 2019

Dobra zabawa. W muzeum były ciekawe eksponaty. Można tam spędzić maksymalnie godzinę. Jadnak bilet mógłby być trochę tańszy lub gdyby zwiększono liczbę atrakcji cena byłaby w sam raz ;)

Dziękujemy, MistyBlue94
Zrecenzowano: 15 września 2019

Polecam! Super miejsce, miła i pomocna obsługa. Polecam odwiedzić i sprawdzić swoją odporność na iluzję

Dziękujemy, Paulina H
Zrecenzowano: 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce dla rodzin lub znajomych, duży plus za oprowadzenie przez Panią Ize.
Tunel vortex najlepsza atrakcja :D

Dziękujemy, tomaszj237
Zrecenzowano: 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu kto szuka fajnego miejsca i ciekawej atrakcji w stolicy:)
Zachęcam do odwiedzin bo naprawdę warto! :)

Dziękujemy, 991piotrl