Warszawa
Super miejsce!!!

Bardzo mile spędzony czas, idealne miejsce dla dzieci, jak i dla dorosłych. Rodzina dobrze się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
wemiliaw
Piątek z iluzją!

Koleżanka poleciła nam muzeum jak ciekawy sposób na piątkowy wieczór. Faktycznie strzał w 10-tkę... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Piotr M

Zrecenzowano: 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu kto szuka fajnego miejsca i ciekawej atrakcji w stolicy:)
Zachęcam do odwiedzin bo naprawdę warto! :)

Dziękujemy, 991piotrl
Zrecenzowano: 12 września 2019

Male ale zaskakujace muzeum. Fajna zabawa nawet dla doroslych. Mozna tam spedzic ok 1 godziny i poprawic sobie nastroj

Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano: 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wow! Nie spodziewałam się, że w środku rynku starego miasta można znaleźć coś takiego spędziliśmy ze znajomymi trochę ponad godzinę śmiejąc się do łez robiąc zdjęcia z perspektywą i katując swój błędnik w tunelu Vortex
Jeśli się wybierasz to zabierz znajomych i koniecznie aparat. Jeśli jesteś sam to widzieliśmy, że obsługa również pomaga robić zdjęcia

Dziękujemy, iza1495
Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

W kilku pokojach atrakcje związane ze złudzeniami optycznymi, sala luster (ale nie labirynt) obrazy 3D, możliwość zrobienia ciekawych fotek. Wejdziesz-wyjdziesz i tyle. Zajęło nam niecała godzinę. Koszty biletu nieadekwatne do oferty. Rodzina 2+3 zapłaciła 90 zł, czyli tyle co do Centrum Nauki Kopernik, a ilość ciekawostek i atrakcyjność nie do porównania.

Dziękujemy, hbb737
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Fajne muzeum, ale są miejsca w Warszawie które bardziej zasługują na odwiedziny. Część atrakcji już lekko sfatygowana, co w sumie świadczy o tym że ludzie korzystają z nich intensywnie. To że spędziliśmy w muzeum ponad godzinę to zasługa nie tylko fajnych atrakcji lecz i kolejek do nich...

1  Dziękujemy, Robert K