Zapisz
Swietne miejsce na mapie Warszawy

Swietna zabawa dla zwiedzających w każdym wieku , można nieźle wkręcić swój mózg w iluzję. Jedno z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 października 2020
523mariolak
Fajne miejsce

Fajne muzeum, które posiada kilka ciekawych iluzji. Zdecydowanie najlepszy jest tunel. Można się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 września 2020
AgnieszkaAleksandraK
Tychy, Polska

Zrecenzowano: 12 września 2019

Male ale zaskakujace muzeum. Fajna zabawa nawet dla doroslych. Mozna tam spedzic ok 1 godziny i poprawic sobie nastroj

Dziękujemy, Anna F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Karolina K, Specjalista ds.marketingu i PR, Muzeum Świat IluzjiOdpowiedź udzielona 12 listopada 2019

To dla nas ogromna przyjemność, że mogliśmy poprawić nastrój! A na wieść, że udało nam się zaskoczyć, serca nam się radują! Dziękujemy za opinię!

Zrecenzowano: 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wow! Nie spodziewałam się, że w środku rynku starego miasta można znaleźć coś takiego spędziliśmy ze znajomymi trochę ponad godzinę śmiejąc się do łez robiąc zdjęcia z perspektywą i katując swój błędnik w tunelu Vortex
Jeśli się wybierasz to zabierz znajomych i koniecznie aparat. Jeśli jesteś sam to widzieliśmy, że obsługa również pomaga robić zdjęcia

Dziękujemy, iza1495

Bardzo dziękujemy za opinię, jest nam ogromnie miło!

Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

W kilku pokojach atrakcje związane ze złudzeniami optycznymi, sala luster (ale nie labirynt) obrazy 3D, możliwość zrobienia ciekawych fotek. Wejdziesz-wyjdziesz i tyle. Zajęło nam niecała godzinę. Koszty biletu nieadekwatne do oferty. Rodzina 2+3 zapłaciła 90 zł, czyli tyle co do Centrum Nauki Kopernik, a ilość ciekawostek i atrakcyjność nie do porównania.

Dziękujemy, Hanna B

Dziękujemy, że nas odwiedziłeś. Dla nas Twoja opinia jest cenna!

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Fajne muzeum, ale są miejsca w Warszawie które bardziej zasługują na odwiedziny. Część atrakcji już lekko sfatygowana, co w sumie świadczy o tym że ludzie korzystają z nich intensywnie. To że spędziliśmy w muzeum ponad godzinę to zasługa nie tylko fajnych atrakcji lecz i kolejek do nich...

2  Dziękujemy, Robert K

Cieszymy się, że nas odwiedziłeś. Staramy się doskonalić każdego dnia i Twoja opinia jest dla nas ważna!

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem pozytywnie zaskoczona tym muzeum i jeszcze wrócę - pewnie z młodszym rodzeństwem ;) Pokój luster jest naprawdę fajny!

2  Dziękujemy, urfavkiwi

Lubimy zaskakiwać, cieszymy że udało się nam i w Tobie obudzić te emocje! Zawsze serdecznie zapraszamy!