Rewelacja.

Bardzo miło spędzona godzina. Ciekawie, zabawnie i przemiła obsługa. Polecam dla par, rodzin lub... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Blankaok
Warto

Dużo zabawy śmiechu i nauki. Szczególnie polecam tunel, trzeba spróbować co najmniej 3 razy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Kacper C

Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

W kilku pokojach atrakcje związane ze złudzeniami optycznymi, sala luster (ale nie labirynt) obrazy 3D, możliwość zrobienia ciekawych fotek. Wejdziesz-wyjdziesz i tyle. Zajęło nam niecała godzinę. Koszty biletu nieadekwatne do oferty. Rodzina 2+3 zapłaciła 90 zł, czyli tyle co do Centrum Nauki Kopernik, a ilość ciekawostek i atrakcyjność nie do porównania.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, hbb737
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Fajne muzeum, ale są miejsca w Warszawie które bardziej zasługują na odwiedziny. Część atrakcji już lekko sfatygowana, co w sumie świadczy o tym że ludzie korzystają z nich intensywnie. To że spędziliśmy w muzeum ponad godzinę to zasługa nie tylko fajnych atrakcji lecz i kolejek do nich...

1  Dziękujemy, Robert K
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem pozytywnie zaskoczona tym muzeum i jeszcze wrócę - pewnie z młodszym rodzeństwem ;) Pokój luster jest naprawdę fajny!

1  Dziękujemy, urfavkiwi
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Orginalne miejsce na mapie Warszawy. Mnogość atrakcji powinna zadowolić każdego odwiedzającgo to muzeum.

Dziękujemy, Pawellkot
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Razem z rodzinka wybraliśmy się w podroz do Warszawy. Córka znalazła muzeum na tej stronie w najlepszych atrakcjach Warszawy. Bawiliśmy się świetnie aż nie chciało się wychodzić wiele opinii mówi o zbyt wysokiej cenie ale moim zdaniem nie było tak złe. Polecam jeśli jesteście w Warszawie. Na pewno wpadnę jeszcze raz.

Dziękujemy, Janozrodzinka