Warszawa
Super miejsce!!!

Bardzo mile spędzony czas, idealne miejsce dla dzieci, jak i dla dorosłych. Rodzina dobrze się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
wemiliaw
Piątek z iluzją!

Koleżanka poleciła nam muzeum jak ciekawy sposób na piątkowy wieczór. Faktycznie strzał w 10-tkę... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Piotr M

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Fajne muzeum, ale są miejsca w Warszawie które bardziej zasługują na odwiedziny. Część atrakcji już lekko sfatygowana, co w sumie świadczy o tym że ludzie korzystają z nich intensywnie. To że spędziliśmy w muzeum ponad godzinę to zasługa nie tylko fajnych atrakcji lecz i kolejek do nich...

1  Dziękujemy, Robert K
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem pozytywnie zaskoczona tym muzeum i jeszcze wrócę - pewnie z młodszym rodzeństwem ;) Pokój luster jest naprawdę fajny!

1  Dziękujemy, urfavkiwi
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Orginalne miejsce na mapie Warszawy. Mnogość atrakcji powinna zadowolić każdego odwiedzającgo to muzeum.

Dziękujemy, Pawellkot
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Razem z rodzinka wybraliśmy się w podroz do Warszawy. Córka znalazła muzeum na tej stronie w najlepszych atrakcjach Warszawy. Bawiliśmy się świetnie aż nie chciało się wychodzić wiele opinii mówi o zbyt wysokiej cenie ale moim zdaniem nie było tak złe. Polecam jeśli jesteście w Warszawie. Na pewno wpadnę jeszcze raz.

Dziękujemy, Janozrodzinka
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Tunel niesamowity , dzieci były zachwycone. idealne miejsce dla osob w każdym wieku.
pokoj luster? trzeba zobaczyć samemu jakie swietne wychodzą zdjecia

Dziękujemy, Marta W