“Godne odwiedzenia”
VEGAN RAMEN SHOP — recenzja

VEGAN RAMEN SHOP
Nr 1 162 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli ktoś lubi wegański ramen, to zdecydowanie miejsce dla niego. Jadłam tantan-men i zdecydowanie smakował mi. Myślę, że mogę stwierdzić, że umame jest ok:) do tego edamame i świetna przystawka ze szpinaku z pastą sezamową. Tylko wejście do kajpy jest od ul. Różanej, a nie Kazimierzowskiej.

Dziękujemy, 883beatab

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo bardzo polecam, ramen mimo że bez jajka obłędnie pyszny, porcje ogromne, przemiła obsługa i zręcznie związany miś. Menu chętnie oprawilabym w ramkę i wywiesiła na ścianie. Zdjęcia robione w pośpiechu wywołanym popędem gastronomicznym

Dziękujemy, ninaolenderek
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niewielki lokal z uroczym Snorlaxem przed wejściem. Stolików trochę brakuje - bo mimo, że byliśmy w mało popularnej godzinie (17:00) to czekała kolejka.
Sympatyczna obsługa. Wielki plus za darmową kranówķę - fajnie, że staje się coraz popularniejsza.
No i najważniejsze - zupy. Jako sporadyczny, ale jednak 'mięsożerca' jestem pod wrażeniem, że można tyle smaku wydobyć z samych warzyw i grzybów. Rewelacja.
Wszystkie zupy są w tej samej cenie - 32zł, porcje są ogromne (chociaż niepozorne w wąskich miskach). Zdecydowanie wrócę spróbować kolejnych :)

Dziękujemy, Magdalena B
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

dobre, ładnie podane, ciekawe wegańskie jedznie. Lokal latem nie do wysiedzenia ze względu na duchotę, więc pozostaje tylko siedzenie przy stolikach na chodniku.

Dziękujemy, edytavoigt
Zrecenzowano 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

O tej knajpie słyszałam wiele dobrego i w końcu miałam okazję ocenić samemu. Legenda nie wzieła się znikąd. Genialny ramen, bardzo krótka karta więc łatwy wybór no i przemiła kelnerka, króra wręcz czytała nam w myślach :D

Dziękujemy, kfjotek

VEGAN RAMEN SHOP — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w VEGAN RAMEN SHOP? Podziel się wrażeniami!