“Średniej jakości jedzenie”
KOMU KOMU — recenzja

KOMU KOMU
Nr 977 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opis: Kochani Sąsiedzi! Nasze jedzenie to fuzja arabskiej, izraelskiej oraz meksykańskiej kultury. Zastanawiacie się co je łączy? TOWARZYSKOŚĆ! Ta szalona mieszanka smakuje świetnie, syci ciało nie patrosząc portfela, a przede wszystkim jest idealnym tłem do ucztowania z bliskimi. KOMU KOMU to także otwarta dla wszystkich, przyjazna przestrzeń, gdzie każdy poczuje się jak u siebie. Do zobaczenia!
Zrecenzowano 7 września 2019

Komu Komu to restauracja położona na Warszawskiej Pradze. Duży ogródek to niewątpliwie zaleta tego miejsca w okresie letnim. Muzyka, specjalnie grana przez DJ stwarza wrażenie miejsca idealnego na popołudniowe spotkanie z przyjaciółmi. Menu jest dość rozbudowane i zróżnicowane. Na przystawkę wybrałam krewetki w sosie pomarańczowym podane z pitą oraza zapiekany kalafior. Niestety jak się później okazało czas przyrządzania kalafiora to blisko godzina... więc z przystawki kalafior zrobił się daniem końcowym, jako że został nam podany ostatni. Na danie główne wybraliśmy tacos z kurczakiem oraz burger vege. O ile ceny dań nie należą do najwyższych to  niestety ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Vege burger jak się później okazało zawierał w sobie tylko duże grillowane pieczarki polane sosem i zastygniętym serem. Patrząc na ogromną konkurencję vege burgerów z zachwycającymi kotletami, ten był zbyt prosty i bez wyrazu.... niestety. Na pewno nie był wart swojej ceny. Dodatkowo kilka dań z menu w ogóle nie było dostępnych, co w przyzwoitych restauracjach nie powinno się zdarzać, a kelner nie wiedział z czego dania się składają i jak są przyrządzane.
W moim odczuciu jest to doskonałe miejsce na spotkanie przy piwie ze znajomymi z dodatkiem przystawek. Widziałam różne rodzaje humusa z warzywami, które na sporej tacy wyglądały bardzo zachęcająco na sąsiednich stolikach.

1  Dziękujemy, daria_testuje

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie planowaliśmy przybycia tutaj, trafiliśmy zupełnie przypadkiem na rowerach. Miał być drink i ciastko a spróbowaliśmy prawie całe menu bo takie pyszne smaki jedzenia, drinków, piwka, na deserze skonczywszy. Obsługa wyluzowana, pomocna i kulturalna. Odwiedzajcie i nie zjedzcie wszystkiego, bo będziemy tu wracać :)

Dziękujemy, Damian M
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Niedziela, kilka stolików zajętych, reszta nie, m.in. dlatego że nie jest posprzątane po poprzednich gościach. Po kilku minutach zjawia się pani, rozdaje karty i znika. Po kilkunastu minutach na naszych oczach wysoki, zalizany pan licytuje się z w/w panią, kto nas obsłuży. Pada na pana. Przyjmuje zamówienie. Wraca po ok. 20 minutach bez napojów, dopiero się dowiedział, że zamówionego przeze mnie dania już nie ma. Proponuje coś innego i znowu znika na długo. W końcu przynosi napoje i dwa dania dla dorosłych, ostatecznie okaże się, że dzieci dostaną na końcu (a to tylko rosół i frytki), a o dwóch porcjach i tak zapomni. Dostałem burgera, miał nie być ostry, był. Poza tym z burgerem to nie ma nic wspólnego, kotlet bez panierki z dodatkami, ostre i mdłe, ta kuchnia taka nie jest, smaki powinny się uzupełniać, a tu tylko ostrość i mdłość. Przemęczyłem burgera, po dziecku nie dojadłem, bo porcja rosołku była mikroskopijna w wielkim talerzu, więc nawet dziecko nie pojadło. Znajomi mówili, że trafiliśmy na powolna, niedoinformowaną, niezaangażowaną zmianę, ale mnie skutecznie zniechęcili do tego miejsca.

Dziękujemy, Rafał B
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Super klimatyczne miejsce. Oryginalne i nietuzinkowe dania. Coś innego i świeżego. W końcu mogłam poczuć się swobodnie zabierając roczniaka i 3 latka do restauracji :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Paulina_gawrys
Zrecenzowano 10 czerwca 2019

Odwiedziłam Komu Komu w weekend z 4 znajomych. Miejsce super przyjemne i klimatyczne na pierwszy rzut oka. Było sporo osób, ponieważ w pobliżu odbywała się konferencja, na której lokal był polecany na lunch. Po złożeniu zamówienia czekaliśmy około 45 min na przyniesienie napojów. Gdy w końcu otrzymaliśmy wyproszoną (dwukrotnie) lemoniadę, mieliśmy nadzieję, że wkrótce otrzymamy jedzenie. Dania przyszły do nas po około 1 h 40 min... Mój znajomy dostał nie to co zamawiał, więc musiał czekać kolejne 15 min, a pozostałe dania były zimne... Gdy zapowiedzieliśmy, że oczekujemy na zniżkę, otrzymaliśmy najpierw darmową lemoniadę, a dopiero po kolejnej prośbie nasz rachunek został zmniejszony.
Rozumiem, że było dużo gości, ale to miejsce ma chyba problem z zarządzaniem. Jeśli kuchnia się nie wyrabia przy większej liczbie zamówień to proszę się nie ogłaszać jako opcja na konferencje, a przede wszystkim powinniśmy zostać na wstępie poinformowani o czasie oczekiwania na zamówienie. Obie strony oszczędziłyby sobie wtedy problemów.
2 gwiazdki, ponieważ miejsce jest ok i dostaliśmy jednak rekompensatę, ale daaawno nie czułam się tak rozczarowana i sfrustrowana po wyjściu z restauracji. Szybko tam nie wrócę.

Dziękujemy, SylwiaS821

KOMU KOMU — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w KOMU KOMU? Podziel się wrażeniami!