“Organizacja”
Ferment Praski — recenzja

Ferment Praski
Nr 649 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Potrzebna lepsza organizacja kelnerek, czekaliśmy na menu ok. 15min po prośbie o kartę w końcu je dostaliśmy... i nie tylko nasz stolik był w takiej sytuacji, nie wspominając o posprzątaniu stolików po poprzednich klientach

Dziękujemy, jakubzasz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Przemysław P, Właściciel, Ferment PraskiOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Witam,

Z góry przepraszamy za zaistniałą sytuację, ale niestety Plac Konesera ma to do siebie, że w przypadku zorganizowanych wydarzeń ruch w restauracji jest bardzo duży, zwłaszcza w weekendy. Jak pewnie Pan zauważył, nie wynikało to z naszej opieszałości, ale faktu, że w krótkim momencie zapełnia nam się cały lokal i ogródek i wtedy przy najlepszej organizacji pracy takie sytuacje mogą mieć miejsce.

Zrecenzowano 27 lipca 2019

Lato, nie chce się gotować. Rozwiązanie - odwiedzenie jednej z restauracji.
Do Fermentu Praskiego dostaniecie się bez problemu. Można skorzystać ze stolików na zewnątrz i wewnątrz.
Lokal ma łazienkę dla wózkowiczów!!! Co nie jest normą w nowych restauracjach. Ukłony dla menadżerki/menadżera!!!!!
Obsługa sympatyczna, sprawna.
Jedzenie smaczne. Fajna opcja niedzielnego brunchu.Panowie jednogłośnie stwierdzili, że był smaczny!!!
POLECAMY.

Dziękujemy, woz91
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Przemysław P, Właściciel, Ferment PraskiOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za ciepłe słowa i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Niedzielny brunch w tle koncert jazzowy na Placu Konesera a na talerzach pięknie podane dania: mięsożercy zachwycili się polikami, moje placuszki kukurydziane z guacamole rzuciły mnie na kolana a deserowa doniczka dopełniła rozkoszy. Warto odwiedzić ponownie .

Dziękujemy, Beata J

Bardzo dziękujemy za opinię :)

Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas niedzielnego spaceru postanowiliśmy zajrzeć do „Praskiego Fermentu”. Dwie minuty po zajęciu stolika otrzymaliśmy karty. Karta jest prosta, ale każdy znajdzie cis dla siebie.
Restauracja podawała w tym czasie pyszny sezonowy chłodnik, dania lunchowe były pyszne, podobnie jak sorbet na deser.
Bardzo miła obsługa kelnerska, a manager restauracji ciagle dogląda co się dzieje.
Serwują dobre piwa kraftowe.
Polecam

Dziękujemy, Osiedle_Swoboda
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Przemysław P, Właściciel, Ferment PraskiOdpowiedź udzielona 25 czerwca 2019

Bardzo dziękujemy za tak miłą opinię :)

Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Niedzielny brunch dla doroslych bardzo smaczny, ciekawe połączenia smakowe, zdecydowanie warto się wybrać. Sekcja dla dzieci to jakieś niezrozumienie tematu - poszłam z 2-latkiem i danie polędwiczki z kurczaka wyglądały tak: frytki z ogromną ilością soli, kurczak w panierce i grillowane warzywa z bardzo dużą ilością pieprzu. Jedzenie bardzo mocno doprawione, nawet zbyt ostre dla osoby dorosłej. Oczywiście dziecko nie ma jeść posiłków pozbawionych smaku ale jeżeli wypluwa i mówi że jest bardzo ostre to może też jest lekka przesada jeżeli danie dedykowane jest tylko dzieciom.

Dziękujemy, KatarzynaZ155

Witam

Do tej pory nie spotkaliśmy się z taką opinią, ale faktycznie to danie jest kierowane raczej do starszych dzieci. Dla maluchów polecamy z naszego menu dziecięcego kopytka naszej własnej roboty. Myślę, że na pewno Pani 2-latek nie byłby zawiedziony :)

Ferment Praski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ferment Praski? Podziel się wrażeniami!