“Obiad z dziećmi ”
365 Obiadów — recenzja

365 Obiadów
Zamów online
Nr 1 988 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

W przystępnej cenie można zjeść spory i smaczny obiad. Dania polskiej kuchni, placki ziemniaczane, pierogi, wątróbka, kilka sałatek.

Dziękujemy, Alivie_o
Zrecenzowano 21 listopada 2018

Pierwszy raz trafiłem raczej z przypadku . Byłem od tej pory kilka razy i tylko raz nie byłem w pełni zadowolony .Dość spory wybór raczej typowo polskich dań ,ale nie tylko .Na dużej tablicy mamy rozpisane wszystkie dania , dania dnia i tzw danie premium [ najdroższe za 27 zł.] . Te ostatnie stale zmieniane .Fajnie , że dodatki i surówki można dowolnie komponować . Lokal nieduży i raczej skromnie urządzony , ale czyściutki .Miła i kontaktowa obsługa . Największy podziw wzbudza duża lada chłodnicza wypełniona zupami w słoikach i daniami na wynos . Na prawdę bardzo duży wybór .

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Sławomir D

365 Obiadów — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w 365 Obiadów? Podziel się wrażeniami!