“Konsolacja w dniu 19 września 19r”
Restauracja Poleczka — recenzja

Restauracja Poleczka
Nr 1 596 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Opis: Restauracja Poleczka to idealne miejsce zarówno do prowadzenia biznesowych rozmów, jak i świętowania rodzinnych uroczystości. Menu oferuje dania nowoczesnej kuchni polskiej i międzynarodowej, a także dania sezonowe, dzięki czemu możemy zaskakiwać naszych Gości nowymi smakami. Zapraszamy także do drink baru, którego kameralna atmosfera sprzyja kontynuowaniu służbowych spotkań w mniej oficjalnym charakterze.

Przyjęcie dla rodziny było przygotowane bardzo dobrze, przygotowana sala,oczekujàcy kelnerzy, smaczne i świeże jedzenie. Czuliśmy sie bardzo komfortowo. Jesteśmy zdowoleni ze wspòłpracy z restauracjà z pania menager, ktora była otwarta na nasze potrzeby.

1  Dziękujemy, 07grawar
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Bardzo dobre i różnorodne menu śniadaniowe w ofercie hotelowej. Sympatyczna obsługa. Godne polecenia drinki.

Dziękujemy, kkdudek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna W, Sales&Marketing Coordinator, Restauracja PoleczkaOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię. Staramy się urozmaicać śniadania tak, by odpowiadały Państwa gustom. Zapraszamy również na lunch i kolację - zaproponujemy smaczne drinki. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 10 lipca 2019

Zamówiony hamburger. Super zrobiony, wołowina świeża i aromatyczna. Obsługa bardzo miła i pomocna. Restauracja bardzo przyjemna.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Krzysztof D

Dziękujemy za wysoką ocenę. Cieszymy się, że smakował Panu hamburger. Zapraszamy na tzw. "dokładkę". Mamy nadzieję, że wkrótce Pan do nas wróci na kolejne dania mięsne - polecamy stek wołowy!

Zrecenzowano 25 października 2018

Posiłek smaczny, nie czuć wzmacniaczy ani chemii. Podane elegancko i dyskretnie. Bardzo kompetentna Pani manager. Ceny przyzwoite. Polecam!!!

Termin wizyty: październik 2018
6  Dziękujemy, Wojciech L

Dziękujemy za wybór naszej restauracji i polecenie. Do dań dodajemy przyprawy i zioła, które najlepiej podkreślają ich smak. Pana recenzja jest dla naszego zespołu komplementem. Zapraszamy do nas częściej.

Restauracja Poleczka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Poleczka? Podziel się wrażeniami!