Warszawa
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel jest nowy, bardzo podoba mi się jego wystrój i standard. Niestety, szacunek do gościa w tym miejscu nie istnieje. Razem z tatą poprosiliśmy o przygotowanie dwóch śniadań na wynos na godzinę 4.00. Otrzymałem mailowe potwierdzenie, tak więc opłaciliśmy nocleg ze śniadaniem i poszliśmy spać. Rano okazało się, że kuchni została przekazana informacja, iż powinni przygotować śniadania na godzinę 4.30. Jako, że bardzo się spieszyliśmy (samolot z lotniska Chopina), to nie mogliśmy czekać i pojechaliśmy na lotnisko. Napisałem zarówno do działu rezerwacji, jak i do recepcji z prośbą o zwrot pieniędzy za śniadania, z których nie skorzystaliśmy nie z naszej winy (w mailu załączyłem wcześniejszą korespondencję, która jasno mówi, że to nie nasz błąd). Nadal pozostaję bez odpowiedzi, czuję się wykorzystany przez hotel grupy Arche. Zero odpowiedzi na takie sytuacje, to okazanie braku szacunku dla gościa. Innym podróżnym odradzam to miejsce, ze względu na tę sytuację. Szkoda, ponieważ byłem fanem grupy Arche, która mogłaby być wzorem udanego, polskiego biznesu.

Dziękujemy, MateuszE_mmz
Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt w hotelu zaliczam do udanych. W zasadzie same plusy i nie ma niczego do czego można byłoby się przyczepić. Obsługa bardzo miła, cena bardzo korzystna i adekwatna do jakości usług, pokoje przestronne, czyste, pachnące, bardzo dobrze wyposażone, nie brakuje niczego, śniadanko urozmaicone, restauracja bardzo przyjemna. Polecam! Ja tu z pewnością będę wracać. Jestem wybrednym konsumentem i ciężko mnie zadowolić, tym razem jednak ocena hotelu jest bardzo wysoka :)

Dziękujemy, monikap95
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ArcheHotelKrakowska, Kierownik, Arche Hotel KrakowskaOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Szanowna Pani monikap95,

Bardzo dziękujemy za opinię o naszym hotelu.
Cieszymy się, ze pobyt w naszym hotelu się udał.

Zrecenzowano: 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zatrzymałem się na jedną noc, decydowała lokalizacja. Dodatkowo okazało się, ze trafiłem na promocje dnia 210 zł ze śniadaniem. Bardzo fajne miejsce ladnie urządzone. Dobra obsługa, mala siłownia otwarta 24h. Mega śniadanie. Polecam

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 194jacekv

Szanowny Panie 194jacekv,

Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją opinią o naszym hotelu.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się nam spełnić Pana oczekiwania.

Zrecenzowano: 6 kwietnia 2019

To wszystko co piszą inni, że fajne pokoje, niezłe śniadanie itd, to prawda. Jest za to kilka mankamentów, jak np. klimatyzacja sterowana centralnie, więc gość nie ma na nią wpływu. To jest jednak drobiazg w porównaniu z tym, że w pokoju cała noc swieci się lamka na suficie, której nie da się wyłączyć. Ja nie spałam z tego powodu całą noc. Tak więc była to moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym hotelu.

Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Ewa M

Szanowna Pani Ewo M,

Zrecenzowano: 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Piekne duże pokoje z sypialnia . Można otworzyć okno mieć powietrze i oglądać Warszawe♥️Duża łazienka z dobrej jakości kosmetykami . Obłędne sniadanie . Recepcja bardzo pomocna i ciasteczko na powitanie. Wrócę.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, adarmina