“Fenomenalna kuchni”
Batumi na Ursynowie — recenzja

Batumi na Ursynowie
Zamów online
Nr 121 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 6 września 2019

Tak jak w tytule. Kuchnia jest po prostu fenomenalna. Czuć smaki Gruzji. Z chęcią tam wrócę i pokażę znajomym to cudowne miejsce!

Dziękujemy, Adamkinho

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kuchnia gruzińska urzekła mnie we Wrocławiu, od tamtej pory nie jadłam nigdzie aż tu nagle Warszawa Szukałam czegokolwiek wpadłam na Batumi - No pycha! Zamówiliśmy dwa placki - z serem i mięsem, dodatkowo zupa, wszystko świeże, sycące. Szybki dowóz, ceny przystępne. Z chęcią zjadłabym coś jeszcze od nich, może przy kolejnej wizycie w stolicy.

Dziękujemy, KlaudiaHP
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Najlepsza kuchnia. Konkretna. Spełniła moje oczekiwania. Inna niż wszystkie. Ceny przystępne Wszystko na najwyższym poziomie.

Dziękujemy, Izabela S
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Jakiś czas temu postanowiłem popróbować różnych kuchni i tym razem padło na gruzińską. Znajomi polecili mi Batumi więc tak też zrobiłem. Efekt przerósł moje oczekiwania. Obsługa bardzo sprawna i miła no a jedzenie przepyszne. Zdecydowanie przekonali mnie do kuchni gruzińskiej. No i ceny pozwalające zjeść dobrze nie za miliony. Zdecydowanie i szczerze polecam

Dziękujemy, buldun
Zrecenzowano 23 lipca 2019

jak najbardziej polecam restauracje jest pysznie bardzo miła i pomocna obsługa ceny są naprawdę odpowiednie polecam

Dziękujemy, kazui O

Batumi na Ursynowie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Batumi na Ursynowie? Podziel się wrażeniami!