“Przytulne miejsce ”
Kawiarnia Nowomiejska — recenzja

Kawiarnia Nowomiejska
Nr 21 wśród 113 Kawa i herbata (Warszawa)
Opis: Przytulna kawiarnia na Starym Mieście. Domowa atmosfera, wygodne sofy, fotele i krzesła. Eleganckie, nowoczesne wnętrze, nastrojowa muzyka i dobra energia miejsca. To wszystko w zabytkowej kamienicy na pierwszym piętrze. W ofercie: kawa, herbata, ciasta o torty oraz wyjątkowa czekolada.

Cudowne miejsce w sercu starego miasta. Wnętrze bardzo przytulne, kawa i ciasta pycha i Pan właściciel bardzo miły i zawsze uśmiechnięty. Polecam każdemu!

Dziękujemy, 501katarzynaw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bunieque, Właściciel, Kawiarnia NowomiejskaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za miłe słowa i mamy nadzieję do zobaczenia.

Bardzo fajny klimat, dobre wino, przesympatyczna, pomocna obsługa i rewelacyjna lokalizacja. Zdecydowanie warto odwiedzić.

Dziękujemy, Zuzanna N

Dziękujemy i serdecznie zapraszamy!

Fantastyczne, przytulne i miłe miejsce - najciekawsze w Warszawie. Przepyszna kawa i przemiła obsługa tworzą atmosferę tego wyjątkowego miejsca, które mieści się w jedynej zachowanej po wojnie kamienicy na Starym Mieście. Oprócz kawy zjedliśmy pyszne ciasta, wypiliśmy wino i wyrafinowane drinki. Jest to miejsce do którego będziemy częto wracać.

Dziękujemy, pasja_34
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bunieque, Właściciel, Kawiarnia NowomiejskaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy, bardzo nam miło. Zapraszamy serdecznie

Zrecenzowano 23 czerwca 2019

spacerowaliśmy z rodziną po starówce i weszliśmy do dawnej kawiarni same fusy. zaskoczyła nas zmiana. okazało się, że zmienił się właściciel. teraz miejsce jest po remoncie i wygląda przepięknie. miałam wielki sentyment do dawnego klimatu ale absolutnie teraz jest znacznie lepiej. przede wszystkim czysto, przytulnie i wszystkie siedzenia wygodne. na szczęście czekoladę podają tę samą, jest pyszna!
to zawsze było moje ulubione miejsce na starym mieście a teraz jest jeszcze bardziej.
uważam, że to jest kawiarnia dla której warto wybrać się specjalnie na spacer na stare miasto.
polecam spróbować deseru malinowy pląs, mniam

1  Dziękujemy, kamocka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bunieque, Kierownik, Kawiarnia NowomiejskaOdpowiedź udzielona 12 lipca 2019

Dziękujemy za miłe słowa. Zapraszamy do nas serdecznie.

Zrecenzowano 11 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna kawa mrożona, personalizowana i robiona pod gust gości -Pan zna się na rzeczy. Miłe, spokojne wnętrze, przyjemne nawet w upał.

1  Dziękujemy, Anna S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Martin C, Właściciel, Kawiarnia NowomiejskaOdpowiedź udzielona 21 czerwca 2019

Bardzo dziękujemy za recenzję i serdecznie zapraszamy :)

Kawiarnia Nowomiejska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Nowomiejska? Podziel się wrażeniami!