“Obowiązkowy punkt na gastronomicznej mapie Warszawy”

GarMasz Butcher & Restaurant
Zarezerwuj stolik
czw., 17.10
20:00
Nr 531 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 8 września 2019

Swoja przygodę z Garmasz przeżyliśmy dzięki Fine Dining Week podczas którego mieliśmy okazję spróbować 5 daniowego menu degustacyjnego
Całość była bardzo smaczna i zdecydowanie wrócimy tam an kolejne doznania kulinarne.
Przemiła i bardzo pomocna obsługa
Świetny niezobowiązujący wystrój pasuje na kolacje biznesową jak i na randkę lub spotkanie ze znajomymi.

Dziękujemy, PiotrK3765

Zrecenzowano 4 września 2019

Restaurację odwiedziłem w ramach Fine Dining Week.
Menu było różnorodne i pozwalało poznać umiejętności kucharzy z wielu dyscyplin. Każde danie pomimo tradycyjnych korzeni posiadało swój własny charakter i pokazywało prawdziwy kunszt kucharzy.
Tatar mistrzowski.
Obsługa wyjątkowo profesjonalna i przemiła.

Dziękujemy, Andrzej1991
Zrecenzowano 2 września 2019

Restaurację odwiedziłam w ramach Fine Dining Week. Jedzenie było na wysokim poziomie, niemniej najbardziej zaskoczyła i uwiodła mnie obsługa - czułam się jak w domu: zadbana, zaopiekowana, otulona najlepszej jakości opieką i gościną. Na pewno wrócę!

Dziękujemy, Ania R
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz w ramach Finediningweek u pierwszy raz w Garmasz. Ciekawe doświadczenie. Rzadko udaje się dzisiaj wyczarować coś coś zaskoczy. Caviche zrobiło super robotę. Tatar bardzo dobry. Wołowina i sos wyborna. Consome ciekawe. Deser był chyba najbardziej oczywisty ale , deska wędlin i serów na koniec dopełniła dzieła. Obsługa robi miejsce ;). Panie stanęły na wysokości zadania. Łyżka dziegciu: ceny są wyższe niż wysokie ;)

Dziękujemy, AndyNit
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przytulna restauracja z klasą, wspaniałe wina i pyszne jedzenie. Serwis na najwyższym poziomie, szczególnie Pani Natalia. Wrócimy na pewno!

Dziękujemy, 512ewelinar

GarMasz Butcher & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w GarMasz Butcher & Restaurant? Podziel się wrażeniami!