Warszawa

“Genialna obsługa - czułam się dopieszczona”

GarMasz Butcher & Restaurant
Zarezerwuj stolik
czw., 24.10
20:00
Nr 499 wśród 3 687 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 2 września 2019

Restaurację odwiedziłam w ramach Fine Dining Week. Jedzenie było na wysokim poziomie, niemniej najbardziej zaskoczyła i uwiodła mnie obsługa - czułam się jak w domu: zadbana, zaopiekowana, otulona najlepszej jakości opieką i gościną. Na pewno wrócę!

Dziękujemy, Ania R

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz w ramach Finediningweek u pierwszy raz w Garmasz. Ciekawe doświadczenie. Rzadko udaje się dzisiaj wyczarować coś coś zaskoczy. Caviche zrobiło super robotę. Tatar bardzo dobry. Wołowina i sos wyborna. Consome ciekawe. Deser był chyba najbardziej oczywisty ale , deska wędlin i serów na koniec dopełniła dzieła. Obsługa robi miejsce ;). Panie stanęły na wysokości zadania. Łyżka dziegciu: ceny są wyższe niż wysokie ;)

Dziękujemy, AndyNit
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przytulna restauracja z klasą, wspaniałe wina i pyszne jedzenie. Serwis na najwyższym poziomie, szczególnie Pani Natalia. Wrócimy na pewno!

Dziękujemy, 512ewelinar
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

W restauracji Garmasz byliśmy pierwszy raz z okazji Fine Dining Week. Podczas kolacji podano nam 5 dań degustacyjnych. Wszystkie były wyśmienite. Na szczególną uwagę zasługiwał jednak tatar. Poza bardzo dobrym jedzeniem warto też pochwalić obsługę kelnerską, która była nienaganna. Dodatkowym atutem miejsca jest również bardzo ciekawy wystrój wnętrza oraz możliwość zakupów wyrabianych na miejscu wyrobów garmażeryjnych.

1  Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogrom autorskich potraw, fajny klimat, przemiła obsługa - mało takich miejsc. Na pewno będę tu wracał przy kolejnych wizytach w Warszawie. Gorąco polecam.

Dziękujemy, PrzemekM142

GarMasz Butcher & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w GarMasz Butcher & Restaurant? Podziel się wrażeniami!