“Świetne miejsce! ”

GarMasz Butcher & Restaurant
Zarezerwuj stolik
śr., 16.10
20:00
Nr 531 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przytulna restauracja z klasą, wspaniałe wina i pyszne jedzenie. Serwis na najwyższym poziomie, szczególnie Pani Natalia. Wrócimy na pewno!

Dziękujemy, 512ewelinar

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

W restauracji Garmasz byliśmy pierwszy raz z okazji Fine Dining Week. Podczas kolacji podano nam 5 dań degustacyjnych. Wszystkie były wyśmienite. Na szczególną uwagę zasługiwał jednak tatar. Poza bardzo dobrym jedzeniem warto też pochwalić obsługę kelnerską, która była nienaganna. Dodatkowym atutem miejsca jest również bardzo ciekawy wystrój wnętrza oraz możliwość zakupów wyrabianych na miejscu wyrobów garmażeryjnych.

1  Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogrom autorskich potraw, fajny klimat, przemiła obsługa - mało takich miejsc. Na pewno będę tu wracał przy kolejnych wizytach w Warszawie. Gorąco polecam.

Dziękujemy, PrzemekM142
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Urocza restauracja. Wyśmienite i pięknie podane dania. Tatar boski. Miejsce w którym chce się spędzać czas i jednocześnie jedna z niewielu restauracji do których chcę wrócić! Polecam wszystkim. Po prostu bajka!

Dziękujemy, Katarzynkakam
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Kiedyś, gdy będę już za stary by gotować, zasiądę przy kominku, zapalę fajkę i opowiem wnukom o posiłku jaki tu zjadłem! To Lśniący Diament wśród restauracji. Dziękuję i polecam.

Dziękujemy, Entuzjasta

GarMasz Butcher & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w GarMasz Butcher & Restaurant? Podziel się wrażeniami!