“Miejsce wysokich lotów”

Pera Restaurant Grill & Bar
Nr 264 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)

Kto by pomyślał, ze w dawnym pawilonie meblowym na dalekiej Alei Krakowskiej - po długim remoncie - może powstać taka restauracja wysokiej klasy. Znakomite dania śródziemnomorskie, rewelacyjne wina. kulturalna obsługa. Ceny nie najniższe, ale warte tych smakołyków. Nowa restauracja z klasą.

1  Dziękujemy, Andrzej R

Wyśmienita restauracja. Bardzo dobry stek, super klimat oraz miła obsługa. Jedzenie jest bardzo dobre. Polecam bardzo!!

Dziękujemy, marchewkaYt Y

Chodzimy do Pery regularnie od momentu otwarcia. Męska cześć kelnerska wspaniała, pad med i pad thai zawsze smakują nam najbardziej, więc ocenie poddaję głównie azję☺️ ach no i krem brule najlepszy jaki jadłam, zamawiamy zwykle na pół z dwiema łyżeczkami ☺️

Dziękujemy, annoonn

Jestem pozytywnie zaskoczony. Od obsługi po jedzonko. Wszystko dopracowane smaczne i przyjazne. Polecam bardzo.

Dziękujemy, 783hubert_

Fenomenalny Steak. Obsługa bardzo sympatyczna. Klimat restauracji idealny. Był to najlepszym Steak jaki zjadłem w Warszawie. Polecam z całego serca.

Dziękujemy, 681bartekm

Pera Restaurant Grill & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pera Restaurant Grill & Bar? Podziel się wrażeniami!