“pyszne steki”

Pera Restaurant Grill & Bar
Nr 282 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)

przebywając w pobliskim hotelu wybrałem się do pery na lunch pyszna zupa tomhka i jeszcze pyszniejszy stek .obsługa miła i nie narzucająca się polecam z czystym sumieniem

Dziękujemy, milosz2019

Bardzo fajny lokal. Miła obsługa,pyszne jedzenie i soczyste.Cudowna atmosfera Polecam steka wszystkim! Pozdrawiam

Dziękujemy, Wcziro
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super obsługa,miła atmosfera, drinki jedne z najlepszym w mieście:) polecam w 100% to miejsce. Super miejsce szczególnie jak chce się wyjść ze znajomymi posiedziec w dobrym lokalu

Dziękujemy, ma_gorzatan664
Zrecenzowano 2 września 2019

Zamówiłem mega duży Burger w zestawie z opiekanymi ziemniakami i grillowanymi warzywami. Nie ma się do czego przyczepić. Cały zestaw fajnie podany i bardzo smaczny

Dziękujemy, Dominik S
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze steki w mieście, mega klimat a do tego bardzo duży wybór win w przystępnej cenie. Wygląd jak najbardziej na plus, obsługa bardzo miła i pomocna w wyborze dań i win Polecam i jeszcze nie raz wrócę

Dziękujemy, Rafal_B1993

Pera Restaurant Grill & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pera Restaurant Grill & Bar? Podziel się wrażeniami!