“Perła !!”
Carpe Diem — recenzja

Carpe Diem
Nr 723 wśród 3 566 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 4 marca 2019

Trafiliśmy do tej restauracji przez przypadek, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo ale to bardzo dobre jedzenie, dodatkowo dopracowane w każdym calu. Porcje? no cóż jak dla mnie nie do przejedzenia i za rozsądną cenę. Fajna chilloutowa atmosfera i świetny wystrój. Polecam !!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Magdalena T

Zrecenzowano 22 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Carpe diem odwiedziłem ze znajomymi e godzinach wieczornych, że znalezieniem stolika nie było problemu, właściwie było trochę pustawo. Menu polaczenie kuchni wszystkich stron swiata. Zdecydowaliśmy się na burgery i steki. Burgery były smaczne, minus to frytki, które pachniały "fryturą". Stek dobrze przygotowany, mały minus za dodatki, których porcja była wielkości mini mini mini... Obsługa sprawna i miła. Karafka wina domowego :) całkiem przyjemna. Ogółem polecam.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Piekny_Marian
Zrecenzowano 16 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

To miejsce mnie urzekło od pierwszego wejrzenia, bardzo ładny wystrój, patrząc z zewnątrz chce się wejść. Poszłyśmy z przyjaciółką w klasykę, zamówiłyśmy burgera i pizzę. To był najlepszy burger jakiego jadłam, a nie jestem jakąś mega wielką fanką tego rodzaju dań, także pozytywne zaskoczenie. Mega plus również za pizzę Gluten Free, bardzo dobra, miękka, z dobrymi składnikami. Polecamy również wino domowe, świetne! Jeśli chodzi o obsługę zostałyśmy bardzo profesjonalnie obsłużone przez młodego, sympatycznego kelnera. Nowe miejsce z ogromnym potencjałem, nieprzereklamowane, miejsce, do którego chce się wracać, z dobrym jedzeniem i świetnym serwisem. Polecam!

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, jasiczkens
Zrecenzowano 9 grudnia 2018

Miło było zjeść coś smacznego i w dodatku z certyfikatem Menu Bez Glutenu. Pizza pyszna, mięciutka, bardzo aromatyczne i smaczne dodatki. Jak na dania certyfikowane ceny są bardzo zadowalające. Polecam każdemu.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Tonia U
Zrecenzowano 2 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Według mnie zdecydowanie najlepsza pizza bezglutenowa w Warszawie. Dodatkowo, co nie jest zbyt częste, mają zamienniki dla składników z laktozą. Mam pewne obawy czy sie utrzymają na rynku bo za kazdym razem jak tam byłem to lokal był dość pustawy, a szkoda by było.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 504pawelt

Carpe Diem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Carpe Diem? Podziel się wrażeniami!