“Grzane wino, komu, komu?”

Heritage Shop & Wine Kabaty
Nr 1 367 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 2 września 2019

Moja skala: 5/11
Skala trip advisor: 3/5

Restauracja jest w ładnym miejscu wewnątrz osiedla.
Fajny ogródek, wnętrze również ma klimat, wszystko się zgadza.
Przemiła Pani Kelnerka!
Menu wygląda interesująco.

Doświadczenia z jedzenia:

Gnocchi faszerowane borowikami.
Pierwszy kęs - super. Dobre: składniki, gnocchi (o ile to gnocchi bo nigdy takich nie widziałem), farsz, sos grzybowy, całe grzyby, rozmaryn.
Trzy gryzy później przestaję jeść umami a umami zaczyna jeść mnie..
Całkowity brak balansu w daniu, wszystko w gorzkość i umami.

Pizza
Jak zwykle oceniam ciasto, ser i sos.
Ciasto w pizzy specyficzne ale styl (pizza e focaccia) nas o tym uprzedza.
Ser jest słabej jakości i o tym już tylko ja mogę uprzedzić.
Sos pomidorowy wydaje się bardzo dobry ale jest w śladowych ilościach więc tylko gdzieniegdzie można poczuć, że ma duży potencjał.
Kompozycja salami, cebula, jalapeno w sumie wypadła dość biesiadnie a nie włosko.

Piwo apa raczej z bardziej nijakich apa jakie w życiu piłem.

No i wino..
Zamiast gwoździa programu - gwóźdź do trumny.
Czerwone wino serwowane w absurdalnie małych kieliszkach w temperaturze pokojowej.
Dobrze? Ale jak jest 18 stopni A NIE JAK JEST PONAD 30 I TYLE TEŻ MA CZERWONE WINO!!
ŻADNE Z CZERWONYCH WIN NIE JEST CHŁODZONE!

Może w Żabce to jest ok ale jak się ma w nazwie "Heritage" i "Wine" no to z mojej strony "merci, au revoir"..

1  Dziękujemy, RojWWa

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce fajnie usytuowane, bo skrzętnie wplecione w osiedle, przez co jest tam stosunkowo cicho, i właściwie na tym koncza sie pozytywne aspekty związane z tym lokalem. Ale moze zaczne od poczatku - na mule czekałam ponad pol godziny, po czym jak wjechały na stol, to czekałam kolejne 10 min na sztućce i pieczywo. Udałam sie wiec do kelnerki by sie przypomnieć, ale ta stwierdziła, ze najpierw musi wydać gorące dania ignorując fakt, ze moje gorące mule zdążyły juz w miedzy czasie wystygnąć. Pieczywo podane do muli było kompletnie wysuszone i bez smaku. A same mule - miniaturowe, no i zimne. Rozmowa z kierownikiem lokalu nic dała, ponieważ ta stwierdziła - po skonsultowaniu naszego zażalenia z kucharzem - ze wszystkie mule w sprzedaży sa takie małe.podsumowujac - poraz pierwszy zdarzyło mi sie wyjsc z lokalu kompletnie głodna i z ogromnym niesmakiem. Nie wroce wiec do nich ponownie.

Dziękujemy, aszek81
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Miejsce trochę ukryte pośród bloków ale nagrodą za jego odnalezienie jest niesamowicie pyszne jedzenie w iście włoskim stylu. Czuć, że właściciele restauracji dbają o jakość składników, co w połączeniu z formą podania stawia Heritage Shop & Wine Kabaty na podium najlepszych restauracji z włoską kuchnią w Warszawie. Fajny klimat, miła obsługa i niepretensjonalne wnętrze. Szczerze polecam.

Dziękujemy, pawelk873
Zrecenzowano 22 czerwca 2019

Do Heritage chodzimy dość często z synem i jego rodziną. Restauracja położona w spokojnym miejscu Kabat, obok placu zabaw, ma zacieniony ogródek. W środku sala na dwóch poziomach i sklep z produktami włoskimi. Duży wybór win, może być na lampki. Pizze to specjalność - na cienkim cieście, dobrze wypieczone. Ceny rozsądne choć nieco drożej niż w innej pobliskiej pizzerii, Są w karcie też inne dania włoskie. Bardzo miła obsługa. Czasami przy dużym ruchu trzeba trochę czekać. Sympatyczny szef/właściciel. Pomocny przy wyborze wina wystawionych w specjalnej szafie. W sumie bezpretensjonalne przyjemne miejsce. W weekendy lepiej zadzwonić i zarezerwować stolik.

Dziękujemy, Marek G
Zrecenzowano 8 maja 2019

Wreszcie, fajna, niezobowiązujaca knajpka w środku Kabat, prowadzona przez profesjonalistów. Menu nieskomplikowane, nie opasłe ale wszystko co potrzeba. Bardzo smacznie. Do dań, dobry wybór win. Szczególnie uroczo posiedzieć na tarasie. Obok fontanna i teren do zabawy dla dzieci.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Mart S

Heritage Shop & Wine Kabaty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Heritage Shop & Wine Kabaty? Podziel się wrażeniami!