“Mocne obniżenie lotów”

Halka Restauracja po polsku
Nr 65 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019

Uroczystość rodzinna w lipcu 2019 na kilkanaście osób. Przystawki pięknie ponazywane ale ciut ich było za mało - śledzika nie starczyło dla wszystkich, zupki (barszczyk czerwony i rosół) przeciętne, bez szału, Jedynie indyk w sosie migdałowym i filet z dorsza na drugie były smaczne.Tort okolicznościowy bezowy był przesłodzony a "patery ciast domowego wypieku" to nieporozumienie- zimne gnioty rzucone na tacach. W porównaniu z przyjęciem na którym byłam w Halce 2 lata temu (urodziny kuzynki) gdzie stół uginał się od wspaniale podanych przystawek, ciasteczek, to było skromniutkie przyjątko na poplamionych krzesłach. Wielkie rozczarowanie.

Dziękujemy, 57Anula

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko w jak najlepszym porządku smaczne jedzonko Gęsina policzek wołowy I sandacz. Ładnie podane, obsługa bez zarzutu i przede wszystkim bardzo smacznie

1  Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce magiczne które serwuje nam uśmiechnięta i bardzo pomocna obsługa. Jeśli chodzi o jedzenie to temat na zupełnie inną historie. Niebiańskie i pyszne policzki wołowe najlepsze jakie można zjeść w Warszawie. Polecam całym sercem

Dziękujemy, traum_printz
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Poznałem Halkę z racji zorganizowanej tam uroczystości rodzinnej w której brałem udział. Lokal ukryty troszkę na uboczu, z zewnątrz niezbyt okazały, ale z własnym ogródkiem co cieszy w ciepłe dni. Trochę mało miejsc parkingowych, ale do restauracji najczęściej wybieram się środkami komunikacji publicznej, więc nie stanowiło to większego problemu. Po wejściu do Halki od razu rzuca się w oczy przytulna atmosfera tego miejsca, obsługa bardzo uprzejma, organizacyjna strona przyjęcia bez zastrzeżeń, można tam spędzić naprawdę przyjemnie czas. Menu wykwintne, elegancko podane, a jednocześnie bardzo smaczne, co nie zawsze idzie w parze. Spędziliśmy w Halce parę godzin i wyszliśmy z niej naprawdę zadowoleni. Miejsce warte odwiedzenia.

Dziękujemy, Ted_ptb
Zrecenzowano 13 czerwca 2019

Atmosfera w restauracji jest wspaniała, serdeczna, obsługa kulturalna, jedzenie wykwintne i bardzo smaczne, podane elegancko, w przestronnej, pięknie i ciekawie urządzonej przestrzeni. Kelnerzy zawsze dostępni, czuwali nad stołem. Spędziliśmy urocze popołudnie w gronie rodziny (22 osoby). Restauracja usytuowana jest w dogodnym miejscu, ze sporym parkingiem, tuż obok parku. Z przyjemnością polecamy!

Dziękujemy, Magda S

Halka Restauracja po polsku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Halka Restauracja po polsku? Podziel się wrażeniami!