“Dno barmanskie. Miejsce spoko.”
Wozownia Bar — recenzja

Wozownia Bar
Nr 2 460 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)

Jeśli godzisz się na turbo chamska obsługę i cześć drinków poniżej akceptowalnej normy (niektóre świetne) to jest to miejsce dla Ciebie.

Dziękujemy, Venture827641
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne śniadanko bo akurat na śniadania tu przychodziliśmy (w hotelu jakaś awaria i tu nas zaprowiantowali) - na prawdę fajne, klimatyczne miejsce z pysznym jedzonkiem! Warto odwiedzić!!!!

Dziękujemy, FarAway488783
Zrecenzowano 14 października 2018

Nieładnie może tak pisać recenzję po jednej zaledwie wizycie (bo nie wszystkiego próbowałam i nie po kilka razy), ale uznałam, że warto coś napisać tak na gorąco.

1. Jedzenie i coś do picia:
a) smaczna grzanka z jajkiem sadzonym i w zależności od wersji: albo bez trzech pomidorków w różnych kolorach, albo z nimi;
b) grzanka z masłem orzechowym i bananem lub grzanka z porzeczką; moja grzanka z masłem orzechowym była zimna;
c) jako dodatek do zestawu śniadaniowego zamówiona grillowana cukinia (porcja bardzo, bardzo mała!);
d) do tego średnia w smaku kawa BUUM (przelewowa) z dodatkową płatną odrobiną mleka, jeśli ktoś go potrzebuje;
e) dobry w smaku koktajl w plastikowej buteleczce.
2. Obsługa: trochę dziwna, powolna, nieogarnięta - nie przypasowała mi.
3. Wystrój: w środku jakoś tak zimno i pusto - w ogródku za to przyjemnie. Na plus dużo roślin - można sobie kupić. :)

Ogólne wrażenie: średnie, ale wpadnę jeszcze tu na drinka i coś z grilla - może mnie to miejsce przekona. :)

Termin wizyty: październik 2018
2  Dziękujemy, AniAoM
Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: luty 2019

Wozownia Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Wozownia Bar? Podziel się wrażeniami!