Warszawa

“recenzja”
BykBar — recenzja

BykBar
Nr 470 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

smaczne i oryginalne potrawy , ale jak dla mnie trochę za małe porcje jak na taką cenę, miła obsluga

Dziękujemy, niomika

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre burgery, świetne piwa (polecam irlandzkie) oraz bardzo miła obsługa (kelner to albo właściciel albo pracownik roku). Czego chcieć więcej...chyba darmowego posiłku. Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, Maciek W
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uczciwe jedzenie, sprawna obsługa, dobra lokalizacja. Latem ogródek. Sympatyczny zestaw lunchowy.
Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, 2014Pawel
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dawno nie jadłam tak wybornych policzków , które po prostu rozpływały się. Świetne piwa craftowe i bardzo przyjemna obsługa. Wnętrze proste, stylowe, z klasą. Co mnie najbardziej zaskoczyło to stosunek jakości do ceny, za naprawdę niewielkie pieniądze można zjeść przepyszne danie i napić się fajnego piwka. Na pewno wrócę.

Dziękujemy, magdart
Zrecenzowano 3 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Oboje z mężem zamówiliśmy burgery. Miały być średnio wysmażone ale niestety były bardzo wysmażone. Jeden nawet lekko przypalony. Zaserwowane jednak szybko. Miła obsługa. Dobre mięso, frytki i bułka. Całość ok.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, paulinah2013

BykBar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w BykBar? Podziel się wrażeniami!