“Fajnie”
BykBar — recenzja

BykBar
Nr 470 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre burgery, świetne piwa (polecam irlandzkie) oraz bardzo miła obsługa (kelner to albo właściciel albo pracownik roku). Czego chcieć więcej...chyba darmowego posiłku. Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, Maciek W

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uczciwe jedzenie, sprawna obsługa, dobra lokalizacja. Latem ogródek. Sympatyczny zestaw lunchowy.
Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, 2014Pawel
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dawno nie jadłam tak wybornych policzków , które po prostu rozpływały się. Świetne piwa craftowe i bardzo przyjemna obsługa. Wnętrze proste, stylowe, z klasą. Co mnie najbardziej zaskoczyło to stosunek jakości do ceny, za naprawdę niewielkie pieniądze można zjeść przepyszne danie i napić się fajnego piwka. Na pewno wrócę.

Dziękujemy, magdart
Zrecenzowano 3 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Oboje z mężem zamówiliśmy burgery. Miały być średnio wysmażone ale niestety były bardzo wysmażone. Jeden nawet lekko przypalony. Zaserwowane jednak szybko. Miła obsługa. Dobre mięso, frytki i bułka. Całość ok.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, paulinah2013
Zrecenzowano 30 marca 2019 z urządzeń przenośnych

To już nasza druga wizyta w tym miejscu . Wszystko bardzo dobre . Za drugim razem wziąłem dwa dania oba znakomite
Często jest gęsto ... ale warto poczekać -)
Mi osobiście zabrakło jakiegoś delikatnego piwka z beczki do mięsiwa ....
Jako sobotni głodomór wyszedłem zadowolony

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 895micha_
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Janusz K, Właściciel, BykBarOdpowiedź udzielona 2 kwietnia 2019

Jako delikatne piwo zdecydowanie polecamy Pils z Browaru Trzech Kumpli, ale to butelka.
A i nam brakuje piwa z beczki - dlatego lada moment i taka opcja zostanie zainstalowana :)

BykBar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w BykBar? Podziel się wrażeniami!