“Pyszna polędwica Porto”
La Fiaccola — recenzja

La Fiaccola
Nr 1 523 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal nie posiada szalonego wnętrza lub stylizacji za to serwuje znakomite jedzenie. Moim przebojem jest chłodnik z polędwicą w sosie Porto. Dzieciaki zajadały się pizzą. Do korekty... muszki owocówki, które mogą skutecznie zniechęcić Klientów

Dziękujemy, Mikers1

Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam pyszną pizzę w La Fiaccola. Jako osiedlowa pizzeria posiada ona również fajne promocje dla stałych bywalców. Zjeść można tu ze smakiem i spędzić miło czas :)

Dziękujemy, katarzynak462
Zrecenzowano 20 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

La Fiaccola ma gorsze i lepsze okresy, ostatnio jest mi z nią jednak zdecydowanie do pary. Jedzenie smaczne, świeże, składniki dobrej jakości. Polecam pizzę, której ostatnio jednak nie jadłem i makarony, w szczególności di sepia z bardzo smacznymi mulami i zingatella con gambri z naprawdę dobrej jakości krewetkami. Jeżeli La Fiaccola utrzyma taki standard z pewnością będę ją odwiedzał częściej.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 897adrianf
Zrecenzowano 5 października 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiłem tam poraz pierwszy we wrześniu tego roku pomimo, że mieszkam 200 m od La Fiaccoli. Z moją MIŁOŚCIĄ byliśmy zachwyceni smakiem pizzy i dodatkami, które serwują. Ciasto pizzy rozpływało się w ustach, a subtelne smaki przypraw dopełniały reszty. Gorąco polecam.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, OBOLCADYK
Zrecenzowano 23 września 2018

Znamy się z tą restauracją wiele lat. Jedno z takich miejsc, gdzie bywało różnie - raz lepiej, raz gorzej. Ostatnio zdecydowanie lepiej i ten lepszy poziom utrzymuje się już dłuższy czas. Przede wszystkim - dobrej jakości produkty. Ser na pizzy to ser, a nie jakaś seropodobna breja, salami to salami itp. Smaczne makarony. Obsługa na 5. Polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, maszti

La Fiaccola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w La Fiaccola? Podziel się wrażeniami!