“Świetne tajskie jedzenie”
Pumpui Thai Food — recenzja

Pumpui Thai Food
Zamów online
Nr 1 234 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 2 września 2019

Zdecydowanie jest to moja ulubiona miejscówka w Warszawie z tajskim jedzeniem. Pad thai i zielone curry są dla mnie absolutnym sztosem. Nie dziwie się, że Pyza made in Poland, która jest dla mnie największym autorytetem w dziedzinie tajskiego jedzenia, tak zachwala to miejsce.

Dziękujemy, OlaWypych9

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Porcja Pad Thaia całkiem spora, ładnie podane. W mojej opini zbyt kwaśny w smaku sos, oprócz limonki nie czułam w zasadzie pozostałych składników. Cena nie adekwatna do smaku.

Dziękujemy, florid89
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Tym razem skorzystałem z porady znajomego ulegając prośbie dzieci aby z okazji Dnia Dziecka zjeść obiad w tajskiej restauracji . Ciekawe miejsce dla osób lubiących jeść a nie szukających wysublimowanego wnętrza i sztywno wykrochmalonych uniformów obsługi . Letni ogródek na podwórku pod trzepakiem , ogrodowe meble , emaliowane naczynia ma swój urok. Wreszcie zjadłem coś naprawdę smacznego z tajskiej kuchni . Sałatka z wodnego szpinaku - super, Pad Thai, zupa z kaczki , curry tez świetne . Obsługa przemiła , sprawna . Przełamali mój opór i niechęć do tajskich dań

Dziękujemy, tomaszm441
Zrecenzowano 5 czerwca 2019

W niedzielę 26 maja byliśmy tu na lunchu. Stoliki na zewnątrz kompletnie nie nadają się do restauracji bo są z wąskich deseczek z bardzo dużymi szparami, więc co chwilę jakiś kieliszek się wywraca albo spadają sztućce. Ponadto stoliki znajdują się na obskurnym podwórku typu pól-studnia. Być może fortunniej byłoby usiąść w środku. Na początek zaskoczenie - nie było ciepłych przekąsek, co przy bardzo skromnym menu, pogłębiło kiepski wybór potraw. Same potrawy bez rewelacji. Niezła była zimna przekąska - smażona wieprzowina. Zielone curry właściwie na poziomie fastfoodów typu ThaiWok, albo nawet gorzej, Niezły był makaron Pad See Ew. Nie wiem skąd te wysokie noty innych klientów. Moim zdaniem kucharz powinien się przejść do Thaisty i Bosko TuThai, żeby zobaczyć jak należy robić tajskie jedzenie.

Dziękujemy, Efeb
Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo bardzo dobry pad thai, kurczak w orzechach i curry. Wszystko co tam zamówiłam zawsze spełniało moje oczekiwania.

Dziękujemy, agatahr

Pumpui Thai Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pumpui Thai Food? Podziel się wrażeniami!