“Najlepsze sushi w mieście”
OTO!SUSHI — recenzja

OTO!SUSHI
Zamów online
Nr 113 wśród 3 566 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Japońska
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Opis: Kameralna restauracja w sercu Warszawy. To wyjątkowe miejsce kusi doskonałą kuchnią, miłą obsługą i niepowtarzalną atmosferą. Zapraszamy na tradycyjne sushi i specjały kuchni fusion.
Zrecenzowano 24 kwietnia 2019

Moja ukochana suszarnia w Wawce, przepysznie, przemiło, w samym centrum. Zawsze uśmiechnięta obsługa, rozsądne ceny + można zamówić z dowozem w obrębie miasta.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Patrycja W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OTO_MANAGEMENT, Alicja Zubel - Brand Manager, OTO!SUSHIOdpowiedź udzielona 26 kwietnia 2019

Pani Patrycjo!

Dziękujemy za wizytę i przemiły komentarz po niej.
Właśnie wprowadziliśmy do naszej oferty menu szparagowe.
Zachęcamy do spróbowania tych wyjątkowych kompozycji smakowych!:)

Zrecenzowano 20 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cóż więcej mogę dodać,zapach,smak,świeżość...nic dodać nic ująć.Pyszniejszego sushi dawno nie jadłam.Polecam bardzo!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, hexa_ola
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OTO_MANAGEMENT, Alicja Zubel - Brand Manager , OTO!SUSHIOdpowiedź udzielona 24 kwietnia 2019

Dziękujemy za wizytę i tak liczne miłe słowa po niej.
To fantastyczne uczucie kiedy goście doceniają naszą pracę :)
Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 1 kwietnia 2019

Lubię jak wchodzę do restauracji, a tam pachnie :) TU PACHNIE ŚWIEŻOŚCIĄ! Mięsko rybie jakby przed chwilą złowione. Brawo Wy

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 787KaRed
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OTO_MANAGEMENT, Alicja Zubel - Brand Manager, OTO!SUSHIOdpowiedź udzielona 2 kwietnia 2019

Dziękujemy za wizytę w naszej restauracji oraz przemiły komentarz po niej.
W marcu wprowadziliśmy cykl pod nazwą FISH OF THE DAY.
Przynajmniej raz w tygodniu, będzie można spróbować ryb z różnych zakątków świata.
Naszych gości czeka dużo nowych i niepowtarzalnych smaków.
Zapraszamy!

Zrecenzowano 5 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Z usług restauracji korzystamy w niemalże każdy piątek. Przywozimy tu gości, zamawiamy catering i od wielu lat nie zdarzyło się aby ktokolwiek uznał, że kuchnia ta nie jest wyśmienita. Miejsce to, to nie tylko shusi, ale bogaty przekrój dań dla każdego... nawet kobiet w ciąży. Przepyszna i obfita zupa szefa, sake teriaki czy ebi ten maki - najlepsze w kraju. Zawsze miła obsługa, a w okresie letnim ogródek na Nowym Świecie i niezwykłe tradycyjne lody. Dostawa do domu pochłania sporo czasu, więc proszę wziąć pod uwagę fakt, że w weekendowy wieczór rzesza Warszawiaków pragnie spałaszować na kolację przysmaki z tej kuchni.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Ania O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OTO_MANAGEMENT, Alicja Zubel - Brand Manager, OTO!SUSHIOdpowiedź udzielona 6 marca 2019

Pani Aniu,

dziękujemy za te słowa! Jest nam niezmiernie miło. Dokładamy wszelkich starań aby w naszej bogatej ofercie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Takie słowa motywują nas jeszcze bardziej. Zapraszamy jak najczęściej!

Zrecenzowano 5 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Właściwie sushi jest po prostu ok... Nic szczegolnego. Za to atmosfera i obsluga przemiła. Miło jakby zainwestować więcej w produkty :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 793adriannas

Dzień dobry!
Dziękujemy za wizytę w naszej restauracji. Cieszymy się, że starania naszych kelnerek zostały wynagrodzone tak ciepłymi słowami. Jakość i świeżość naszych produktów jest dla nas najważniejsza. Chcąc wyjaśnić sytuację,
proszę o sprecyzowanie zdania: "Miło jakby zainwestować więcej w produkty :)".

Pozdrawiam serdecznie

OTO!SUSHI — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w OTO!SUSHI? Podziel się wrażeniami!