“Magiczna kraina pyszności”
Ach Cafe — recenzja

Ach Cafe
Nr 695 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce! Piękny, klimatyczny wystrój, przyjemna muzyka, a przede wszystkim pyszne śniadania, desery i przekaski na slodko i slono. Polecam kremowy, delikatny koktail z awokado i bananem (bez dodatku cukru smakuje wspaniale), jaglankę z owocami oraz bajgle z kremowym serkiem, jajkiem i lososiem. Wszystko pięknie podane przez mila obslugę. Brawo!

Dziękujemy, bianka_bi
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata N, Kierownik ds. PR, Ach CafeOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy i zapraszamy ponownie;)

Zrecenzowano 2 lipca 2019

Smaczne śniadania i kawa. Zachęcająco wyglądające wnętrze. Miejsce dobre na spotkanie we dwoje, jak również większą grup

Dziękujemy, olasad_food
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata N, Kierownik ds. PR, Ach CafeOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Dziękujemy :)

Zrecenzowano 14 kwietnia 2019

Sympatyczna kawiarnia, ukryta pomiędzy blokami Przy Bażantarni. Standardowa oferta kaw i ciast. Ciekawostką jest cascara - napar z owoców kawowca. Polecam też sernik czekoladowy z malinami.
Minusem są godziny otwarcia. W tygodniu i weekendy Ach Cafe można odwiedzać tylko do godz. 19.00, a w okolicy bardzo brakuje miejsc, gdzie można umówić się na wieczorne spotkanie.
Ach Cafe to raczej rodzinna kawiarnia, z kącikiem zabaw, dlatego w weekendy jest tam raczej gwarno.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, jacekzawadzki
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata N, Kierownik ds. PR, Ach CafeOdpowiedź udzielona 18 kwietnia 2019

Panie Jacku, bardzo dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie;)

Zrecenzowano 24 marca 2019

Kameralna,lokalna,nieduża kawiarenka.Ładny wystrój.Kawa na przyzwoitym poziomie.Sernik BARDZO słodki (nierozpuszczony cukier skrzypiał przy jedzeniu).Miły personel.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Grzegorz R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata N, Kierownik ds. PR, Ach CafeOdpowiedź udzielona 26 marca 2019

Dziękujemy za opinię!

Zrecenzowano 12 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam kawiarnie już kilka razy i ani razu się nie zawiodłam! Pyszne ciasta i cudowna, delikatna w smaku kawa.. mam to szczęście ze mieszkam tak blisko ze codziennie wychodząc z domu mam szanse na kawę na wynos z czego nie raz już skorzystałam :-)
Wnętrze przyjemne i bardzo przytulne, obsługa bardzo miła :-)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, flincik

Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Ach Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ach Cafe? Podziel się wrażeniami!