Warszawa

“Best pizza!”
Restauracja Mokolove — recenzja

Restauracja Mokolove
Nr 1 078 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: W samym sercu Mokotowa czeka na Gości pachnąca nowością restauracja o dość zmyślnej i łatwej do zapamiętania nazwie „Mokolove”. Znaleźć ją można przy ulicy Różanej, a dobrym drogowskazem jest wodzący na pokuszenie aromat, którego sprawcą jest utalentowany szef kuchni – Łukasz Pacewicz.
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piątkowe popołudnie, pusto w środku, kilka osób na ogródku. Siadamy przy stoliku i od razu chwalimy lokal za super muzykę. Zamawiamy pizzę z krewetkami oraz danie - bakłażana z hummusem w sosie majo. Pizza skradła nasze podniebienia totalnie. Ciasto jedne z najlepszych jakie jedliśmy w życiu. Polecamy!

Dziękujemy, ejsha

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mokolove - odkryte podczas Warsaw Restaurant Week. Nowe miejsce, blisko domu, z dobrym jedzeniem, ciekawym wyborem win i ... fantastyczną Panią Karoliną - sommelier z ogromną pasją i poczuciem humoru
Odwiedziliśmy Mokolove już kilkukrotnie i nasza opinia jest za każdym razem umacniana - to miejsce jest fantastyczne dzięki obsłudze, jedzeniu i w sezonie letnim - wspaniałemu ogrodowi, gdzie można zapomnieć, iż jest się w centrum europejskiej stolicy. Wszyscy, których przyprowadzamy do tego niebanalnego miejsca są zachwyceni!
Na wykwintne kolacje, romantyczne wieczory, rodzinny brunch i spotkanie z przyjaciółmi - Mokolove jest dobre na wszystko

Dziękujemy, AgataRaMa
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W upalne niedzielne popołudnie wybraliśmy się z rodzina na obiad do Mokolove. Restauracja specjalizuje się w serwowaniu win , ale ku mojemu zdziwieniu w karcie znalazłem takie rarytasy jak tatar , kaczka , ośmiornica oraz nasz popularny schabowy :) . Wszystko podane czysto i smacznie . Jak już pisałem szeroki wybór win z przystępnymi jak na Wawe cenami . Miejsce przestronne z zewnątrz , sporej wielkości ogród, a raczej zagajnik bo przeważają dość stare sosny , pomiędzy nimi wplecione miejsca do posiłków. Jest także placyk zabaw dla małych pociech :) .Czysto i schludnie . Polecam :)

1  Dziękujemy, michaelsW9253HM
Zrecenzowano 16 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja ma super klimat-zarówno w środku jak i na zewnątrz! Obsługa jest przemiła, kelner który nas obsługiwał opowiadał o każdej potrawie która dostaliśmy!
I najważniejsze- jedzenie pyszne! Chowder z białych warzyw, jagnięcina na puree z topinamburu z groszkiem- PYSZNE!
I na deser cudowny sernik. Gorąco polecam! Na pewno będę odwiedzać to miejsce

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, paulasM6781ES
Zrecenzowano 27 marca 2019

Nieoczekiwanie bardzo dobre wrażenia. Ładne i przestronne wnętrze, nowoczesne ale zaaranżowane z gustem, fachowa i sprawna obsługą, kącik zabaw dla dzieci z animatorką. Latem estetyczny ogródek z placykiem zabaw - już się ciesze na ciepłe miesiące. Kuchnia międzynarodowa, bez zadęcia. Menu także dla najmłodszych.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Warszawa390

Restauracja Mokolove — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Mokolove? Podziel się wrażeniami!