“Makaron na kolację”
Posypane — recenzja

Posypane
Zamów online
Nr 979 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy na kolację padło na makaron - w inny niż wszędzie smaczny - ocenił bym na 4 - ogólnie wrażenia pozytywne - może wrócimy sprawdzić inne pozycje

Dziękujemy, zorro128
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata N, Kierownik ds. PR, PosypaneOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy :)

Zrecenzowano 18 czerwca 2019

Miejsce w sumie odkryliśmy przypadkiem idąc po męża do pracy.
Postanowiliśmy wrócić i usiąść w ogródku na makaron i gnocchi.
Makaron z wołowiną i gnocchi w serem.
Bardzo dobre i pożywne.
Do tego po kieliszku prosseco.
Wrócimy tu na pewno

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Pmarlena
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata N, Kierownik ds. PR, PosypaneOdpowiedź udzielona 5 lipca 2019

Bardzo dziękujemy za opinię!

Zrecenzowano 9 kwietnia 2019

W ostatnią sobotę udaliśmy się do Posypane z okazji Restaurant Week.
Na przystawkę zaserwowano kalmara na fasoli w sosie pomidorowym. Zdecydowanie udane danie. Fasola kremowa, kalmar o dobrej konsystencji, sos dopełniał smak.
Niestety danie główne bardzo nas rozczarowało. Długo gotowana wieprzowina okazała się być małym kawałkiem, w większości składającym się z ścięgien/powięzi. Słabo jak na pokazowe danie. Makaron, grzybki i sos były poprawne. Na deser dostaliśmy sernik z karmelem i popcornem, był smaczny i lekki.
Drink serwowany w każdej restauracji z okazji tego wydarzenia, był naprawdę niezły, coś w stylu Aperol Spritz.
Obsługa była miła. Atmosferę jednak popsuł fakt, że zostaliśmy usadzeni w przejściu między salą główną, a kuchnią i łazienką, a także kasa stojąca tuż za plecami siedzenia mojego towarzysza. Pozdrawiamy załogę i mamy nadzieję na poprawę:)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Emilia S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata N, Kierownik ds. PR, PosypaneOdpowiedź udzielona 18 kwietnia 2019

Pani Emilio! Dziękujemy za recenzję, słowa naszych Gości są dla nas niezwykle cenne. Mamy nadzieję, że odwiedzi nas Pani ponownie i wtedy będzie już 5 gwiazdek;)

Zrecenzowano 3 lutego 2019

O miejscu piszą i mówią, więc się wybrałam i byłam w sobotę punkt dwunasta. Panie rozstawiały krzesła, butelki z oliwą...Ale mile mnie zaprosiły.
Zamówiłam tagliatelle z łopatka jagnięcą i parmezanem. Pani namówiła mnie na grzane bezalkoholowe wino... Restauracja w mrocznej scenerii, bezpretensjonalnej i prostej.
Moje danie pojawiło się bardzo szybko. Było duże, z dużą ilością ragout i słusznymi kawałkami parmezanu. Makaron bardzo dobrze ugotowany, dobrze dosmaczone mięso. Ale...nie była to wyłącznie jagnięcina tylko wieprzowina. Znam się na mięsie i niestety byłam rozczarowana. Wyczuwałam tylko śladowe ilości jagnięciny.
Mimo, że jadłam , druga pani myła okna, pryskała na nie detergentem, co mi bardzo przeszkadzało. Nie zapytała, czy może to robić kiedy jem...Zapach detergentu kłócił mi się z jedzeniem. Grzany drink bardzo słodki, choć bardzo aromatyczny.
Spędziłam w restauracji godzinę i nikt więcej się nie pojawił. Kelnerka mówiła, że wieczorem jest więcej klientów. Pani kelnerka bardzo miła. Wrócę wkrótce na inne danie...

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Anna k
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata N, Kierownik ds. PR, PosypaneOdpowiedź udzielona 26 marca 2019

Pani Anno, bardzo dziękujemy za opinię i zapraszamy na kolejną wizytę:)

Zrecenzowano 21 stycznia 2019

Bardzo fajny wystrój i miła obsługa.
Makarony w większości typowe. Zamówiłam z koleżanką ravioli z pieczonym ziemniakiem oraz pappardelle z grzybami. Podane pięknie, lecz niestety oba dania były niedoprawione.
Szkoda

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Emilia C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata N, Kierownik ds. PR, PosypaneOdpowiedź udzielona 31 stycznia 2019

Bardzo dziękujemy za opinię, uwagi będą przekazane Szefowi kuchni! A my oczywiście zapraszamy ponownie:)

Posypane — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Posypane? Podziel się wrażeniami!